Kolejka zombie

0

40 pkt podczas DGW34 i miejsce gdzieś gdzie drużyny zombie zimują do nowego sezonu. 40 pkt podczas DGW36 i zielone strzałki, nawet znośnie miejsce w OR. Tak oto fortuna FPL, kołem się toczy.

DGW36 to kolejka zombie, może nie drużyny tylko zawodników.

Tottenham przestraszył się dużego stadionu, po raz kolejny w tym sezonie. Nie potrafili grać na Wembley podczas UCL, nie poradzili sobie w FACUP z Chelsea a teraz na Stadionie Olimpijskim w Londynie nie zdobyli bramki z WHU. Dla przypomnienia, od przyszłego sezonu, wszystkie mecze u siebie zagrają na Wembley. Do końca tego sezonu, duże stadiony już nie staną na ich drodze.

Taki byłem zapatrzony w Gabriela i w to jak pojedzie obronę Crystal Palace , że uciekło mi kilka rzeczy z drużyny City. Na przykład, taki stat

5 bramek i Gabriel mała skromna asysta, dużo i nie podczas takiej kolejki. Jednak kiedy, drużyna wygrywa 5 a Twój telefon co chwilę brzęczy od powiadomień, to czujesz niedosyt. Duże punkty KdB wprowadzają zamieszanie, dwa mecze u siebie vs Sanchez bez formy? Może warto zrobić taki jeden transfer? Właściwie to nad czym ja się zastanawiam? Przecież walczę z drużynami zombie w GR. Taki sezon, wrócę silniejszy! #prayforgruwwa.

Wszyscy dookoła mówili, i ja też mówiłem o tym co King zrobi ze Stoke i dupa. Jedna asysta, niewiele a już go miałem brać, a czułem ten ciężar na plecach . kiedy zaczynała się kolejka i nie było go u mnie w składzie. Podobnie z Vardym było, to on miał rozbić zdziesiątkowaną obronę Watfordu. Dwie asysty też niezłe jednak, dwie bramki lepsze. Mahrez z bramką, namiesza przed DGW37? Cena może okazać się za wysoka, ale taki Albrighton za 4.9 mln..dobra opcja na BB. podobnie jak Xhaka. Może nie udaje nam się podbić świata FPL, mamy jednak swoje małe triumfy.

Teraz chwila ciszy nad parą napastników o której mogliśmy już zapomnieć ale wiecie, DGW37 przed nami a oni mają dwa spotkania. uznajmy , dobrą cenę, chwila kupienia i zastanowienia, czy zakup jednego czy drugiego odmieni końcówkę sezonu na plus, czy na minus?

Lukaku bez gola, a bałem się że zrobi Fabiańskiemu jesień średniowiecza. Widać zapomniałem już że piłkarze Evertonu szukają wycieczek na Barbados czy inne rajskie plaże a Siggy i spółka, do końca walczą o utrzymanie w Premier League. Gdzieś mi się nawet udało trafić na artykuł, w którym mowa o meczu barażowym pomiędzy Hull i Swansea…

Gabbiadini i jego 2 pkt…nie widziałem lepszej opcji w takiej cenie, w zasadzie, to dobre te 2 pkt a nie 1 za 59 minut. Długo myślałem, Stephens czy Yoshida. Bardzo długo miałem ich dwóch, a jednak ustał się Japończyk. Nie było dużej różnicy w pkt ale już to pokazuje jaką walkę toczę w tym sezonie. O tej, pierwszej myśli przy WC już zapomniałem, 30 Apr 20:45 Forster Foster GW36.

Sanchez bez formy, wiedzieli wszyscy ale nie było lepszego na na ten GW. Może jutro się objawi a tak, patrząc z przebiegu kolejki, to może Vardy , bo przecież nie Vokes i jego dwa gole. Kto miał TC i BB, ten „musiał” grać na niego i ma jeszcze 90 minut przed sobą. Ja czekam na skład Arsenalu w którym nie ma Gabriela. Wtedy Dawson, wejdzie z ławki. Miałem Gibbsa i Gabriela i oczywiście Gibbs poszedł w odstawkę. Pisałem już o wyborach w tym sezonie?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zapraszam na GW38.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *