Home FANTASY PREMIER LEAGUE Kogo kupić Dick?

Kogo kupić Dick?

3
0

Planując DGW37 zastanawiałem się nad następującą rzeczą. Jeżeli mam Sancheza w składzie to zostają mi dwa wolne miejsca na dwóch zawodników Arsenalu. Giroud i Bellerin a może Santi i Ozil albo Kos i Ramsey itp itd. Nie myślałem za długo o tym kogo kupić z Sunderlandu. Pewnie pomyślałem że nikogo i dałem sobie z nimi spokój. Do czasu kiedy Sunderland pod wodza Dicka nie zaczął wariować na koniec sezonu.

Nie można już ignorować wygranej z Evertonem na wyjeździe czy też wygranej tydzień wcześniej z Southampton. Widać że Sunderland gra o coś a gracze Evertonu i Southampton myślą o tym jaką wycieczkę wybrać na wakacje. Ich motywacja do pozostania w Premier League może góry przenosić a nam może przynieść punkty, nawet z Arsenalem czy Chelsea na wyjeździe 😉

To kogo wybierać od Dicka?

Najlepszą formę ma teraz Gomez 5.8 , Wickham 4.5 , Defoe 4.0 i Panti 3.5 pkt. Dlaczego Jordi Gomez Garcia-Penche ma najwyższą formę z zawodników Sunderlandu? Stałe fragmenty gry, a konkretnie dwa rzuty karne które wykorzystał w poprzedniej kolejce. Do tego wykonuje jeszcze rożne. Zakładając że Sunderland nie będzie prowadził gry z Arsenalem czy Chelsea to jest to ważna sprawa. Jednak chyba jeszcze ważniejsze jest to że Gomez znalazłby sie w pomocy, gdzie znalezienie dla niego miejsca będzie dużo łatwiejsze niż próba upchnięcia Wickhama/Defoe/Grahama w ataku.

Jeżeli ktoś chce wstawić napastnika Sunderlandu do składu to może już teraz przygotować zapałki aby zdecydować którego wybrać. Wickham/Defoe/Graham zdobyli po jednej bramce w ostatnich 3 spotkaniach, oddali po 9/7/4 strzały na bramkę przeciwnika z czego do celu dotarły 2/3/1 z nich. Chociaż jak pisałem najlepsze przy wyborze będzie stara dobra metoda na zapałkę to warto zwrócić uwagę że Defoe dotyka piłkę w polu karnym dwa razy rzadziej niż pozostali napastnicy Sunderlandu, 7 do 14.

Tych 4 zawodników strzelało bramki w ostatnich 3 meczach. Nie było tego za dużo bo raptem 5 bramek ale zawsze to jakieś punkty. Asysty wyglądają dosyć słabo, była tylko jedna asysta i zaliczył ją Gomez. Kto był bliski tego aby tych asyst było więcej? Dwa nazwiska, Larsson i PVA ( chociaż to nie jest nazwisko ). Obrońca ma więcej wykreowanych sytuacji niż pomocnik, taki to klub. Obrońca ma najwięcej wykreowanych sytuacji. Więc tak, przy farci mniejszym lub większym PVA w najbliższych 3 meczach przyniesie punkty za asystę. 4.1 mln, można zaryzykować.

Kogo kupić Dick z tych przeciętnych zawodników których zmotywowałeś wycieczka do Amsterdamu na bardzo długi tydzień? Kogo wybrać aby nie okazał się szrotem jak gracze LFC podczas DGW?

3 komentarze

 1. JW23

  11 maja, 2015 at 10:10 am

  Wickham

  Reply

 2. garret

  11 maja, 2015 at 9:33 am

  Myślę, że Graham może stracic miejsce na rzecz Fletchera.

  Reply

  • gruwwa

   11 maja, 2015 at 10:33 am

   Tylu dobrych napastników i takie słabe wyniki . Ale rzeczywiście można dołożyć jeszcze jedną zapałkę, tylko może jakoś ją oznaczyć trzeba 😉

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *