Klątwa

0
0

Szanowny redaktor Garret pozwolił sobie na odrobinę wolnego. Niby jakiś film pojawił się w kinach czy coś. Pod jego nieobecność, zostałem wyznaczony aby napisać co poszło nie tak? Więc, napiszę o klątwie.

Klątwa rotacji – ta zawsze jest gdzieś obok. Gross, Surman, Gomes, Trippier, Davies , Alli, Lacazzete , Kolasinac , Jesus oraz Sane.

to bardzo długa lista, nawet nie wiem czy wymieniłem wszystkich zawodników, którzy znaleźli się poza podstawową XI swoich drużyn. Granie w 11 podczas takiej kolejki, uznajmy za sukces. Ale bądzmy optymistami, zagrają w weekend. Tak samo jak Coutinho zagrał po odpoczynku w meczu derbowym.

Klątwa kontuzji -Ward, Richarlison, Morata z tej kolejki oraz Mee, Lowton, Moreno robią z drużyn choinki. Gdzie nie zajrzę, tam drużyny przetrzebione przez kontuzję. Oznacza to bardzo dużą liczbę transferów wymuszonych przed najbliższą kolejką. Taki mamy sezon, że jak nie kontuzja, to czerwona kartka. Od GW1 i nie odpuszcza.

Klątwa transferów out – kilka osób przeżywa dziś bramki D Silvy, jak widzę, całe masy go sprzedały a teraz chłopak zaczął strzelać bramki. To samo miałem po sprzedaży KdB. To było zwykłe kurewstwo z jego strony, przynajmniej ja tak odebrałem powrót do formy Belga. Podobnie będzie teraz z Aguero?

Klątwa transferów in – Kane,Firmino,Austin zawiedli. Podobno NASA ma oddać jeden z super komputerów aby zbadać ten dziwny przypadek na ziemi. Łatwiej im zrozumieć wszechświat, niż to co się wyprawia w FPL. Kolej ny raz okazało się, że wystawianie zawodnika najczęściej kupowanego na c jest złym pomysłem. Na szczęście, teraz Tarkowski na świeczniku.

Dwa dni kombinowanie nad C i wyszło na moje, Salah 6 pkt, Kane 4 pkt. Jedyny sukces tej kolejki w moim wykonaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *