Home FANTASY PREMIER LEAGUE Kilku nowych napastników

Kilku nowych napastników

3
0

Pewnie pamiętacie moją teorię, jeżeli nie to powtórzę. Na zimowe transfery w Premier League trzeba zwrócić szczególna uwagę. Dowody mamy co sezon, w tym nic się nie działo do tej pory aż nagle wysypało jak w rękawa.

Jo Inge Berget, przechodzi do Cadriff z Molde. Transfer definitywny, 2,5 roku..nic mi nie mówi to nazwisko. Może gdybym grał w Football Managera to mój scout wysłany na rynek skandynawski wy raportował by takiego typa. Tak pozostaje wiedzą że to były podopieczny Solskjaera z Molde który teraz będzie grał dla niego w Cardiff.

’He (Berget) only has four or five months left on his contract so it is a good deal for us,’ Solskjaer said. 'He is strong, clever and scored against England in the Under 21 Championships. He will do well for us.’

Statystyki.

Lacina Traoré, przechodzi do Evertonu z Monaco. Wypożyczenie do końca sezonu. Ciekawe posunięcie Martineza. Sprzedali niedawno Jelavica więc potrzebowali kogoś kto będzie wywierał presję na Lukaku. Z tego co czytam to wybrali typa z kontuzją który będzie mógł zagrać za jakiś czas. Posiadacze Lukaku mogą odsapnąć, pytanie czy Belg jest wart tych 8,8 mln FPL? Wracając do Traore to gościu ma ponad dwa metry wysokości, więc jego powietrzne pojedynki z Crouchem będą ozdobą Premier League.

Statystki

Marco Borriello, przechodzi do WestHamUnited z Romy. Wypożyczenie do końca sezonu. 31 letni Włoch ma być deską ratunkową dla Młotów przed utonięciem. Widać sam powrót Carrolla jest nie wystarczająca dla Allardyce’a. Dosyć zwariowana kariera Włocha który podróżował pomiędzy Mediolanem a kilkoma miastami gdzie przez Rzym znalazł się w Londynie.

statystyki

Proszę tylko, nie miejcie mnie za idiotę które nagle zakupi któregoś z tych zawodników, napisze że dziwne przeczucie bo go swędzi za łopatką. Po prostu coraz częściej się zastanawiam czy nie grać 2 napastników Suarez/Aguero i ten 3 nie koniecznie musiał by siedzieć cały czas na ławce. Za to na pewno musiał by kosztować poniżej 6 – 6,5 mln a w takiej cenie chciałbym zobaczyć tych zawodników.

3 komentarze

 1. garret

  27 stycznia, 2014 at 7:24 am

  Dobra nie oszukujmy się 🙂 Żadne nowinki w ataku nie mają teraz większego znaczenia 😉

  Reply

 2. Anonim

  26 stycznia, 2014 at 2:29 pm

  podobno Ibrahimovic negocjiuje z mu

  Reply

  • GRUWWA

   26 stycznia, 2014 at 7:44 pm

   No bez jaj! Teraz ważniejszy jest Zaha w Cardiff! Ibra musi poczekać 😉

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *