KdB out

0

Kiedy cały piłkarski świat, widzi sromotną porażkę Wengera lub brak bramek HK ja odnoszę swoja małą osobista porażkę. Właśnie sprzedałem 3 pomocnika z którym zaczynałem sezon, nic nie może przecież wiecznie trwaćn

Panowie Zaha i Fabregas bardzo pomogli mi w podjęciu decyzję. Kontuzja , kartka i nie było wyjścia, trzeba sprzedawać Chociaż jeden z kolegów, zostawił sobie Fabregasa i teraz dostał kilka pkt to jednak, dalej uważam swoją decyzję za słuszną. Zielone strzałki o tym mówią, one nigdy się nie mylą. Teraz, przyszła kolej na KdB.

Miałem chwilę , aby spojrzeć na mecz City i nie podobało mi się to co widzę. To był chaos, w którym KdB próbował dostać się do piłki ale miał taką możliwości w momencie, kiedy był na swojej połowie. To on zaczynał grę, podanie do boku i tyle było piłki przy jego nodze. Niestety, piłka nie spadała na jego nogę, raz czy dwa, leciała w jego stronę ale widziałem to ja , kibic z najgorszym widokiem na boisko i widzieli to obrońcy Wisienek. 0 strzałów.

Zawodnik który kosztuje 10 mln i nie oddaje strzału na bramkę przeciwnika. To gorszy wybór niż Kante w składzie. Wiem, że tak nie dużo brakowało aby obraz został zamazany. Otamendi prawie zdobył bramkę, na szczęście, piłka odbiła się od słupka i bramki nie ma. Nie ma tez asysty. Bo przecież jakby ta asysta była , to byłoby ok??? Właśnie że by nie było ok a ta asysta wprowadziłaby nas w błąd. Taka asysta z „przypadku” może ujść zawodnikowi, który kosztuje 5-6 mln, tak jak JRod i jego bramka ze Stoke. Zawodnik za 10 mln, bez strzałów na bramkę, z 1 sytuacją stworzoną z gry, jest do wyje…niestety o kolejkę za późno w moim wypadku.

Po sprzedaży KdB , 5.9 mln leży w banku i czeka aby przeznaczyć ten chajs na kogoś, kto będzie wart swojej dwucyfrowej ceny. kiedy do gry wróci Kane ( bo sierpień minął), Sanchez( bo będzie chciał lepszy kontrakt u nowego pracodawcy a dobre występy podbijają wartość), Hazard( który zaraz zacznie grać od pierwszej minuty) , może Coutinho jednak zostanie i wtedy nie podwajanie ale potrojenie zawodników LFC będzie miało sens? Kiedy wrócą, wtedy pójdę na zakupy.

Nic nie może przecież wiecznie trwać. Ani to że Kdb będzie grał tak źle w #FPL przez cały sezon ani to, żebym mógł go trzymać w składzie w nieskończoność za 2-3 pkt na mecz. Taka pułapka FPL, na coś trzeba się jednak zdecydować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *