Kapitan GW38

0

Ostatni kapitan, dowód uznania za cały sezon czy walka do końca?

c

Dla jednych to będzie Aguero. Wiadomo jak jest, Aguero to ostatni z wielkich zawodników FPL. RVP/SUAREZ/BALE/HAZARD i Kun a dziś mamy ostatnią szansę aby zobaczyć Argentyńczyka w naszych składach na C.

Poza tym, każdy ma swojego Souceka sezonu. U mnie Czech na C nie wystąpi ale nawet taki Soucek w liczbach nie wygląda źle. Jego 13 strzałów to tylko 4 mniej liczba strzałów Bruno.

Tylko przychodzi FPL i mówi, cyk Walenty na bok sentymenty.

W ostatnich 7 meczach vs Leicester Harry Kane zdobył 7 bramek. Harry walczy o Złotego Buta i tak gdzieś mi to spotkanie z Lisami i HK biegało po głowie i proszę

to też było podczas ostatniej kolejki sezonu i wtedy też walczył o najlepszego strzelca.

A Lisy…Lisy mogą gonić wynik, pkt straty do CFC i różnica bramek z LFC. A kiedy oni zaczną gonić wynik, Tottenham może pięknie wyjść z kontrą, tak jak już pokazał parę razy w tym sezonie.

Salah , bo meczyk u siebie, bo walka o Złotego Buta, bo Ray Hodgson odchodzi z Crystal Palace, bo w ostatnich 6 meczach zdobył 6 bramek z Palace. w tym 2 w ciągu 15 minut z tego sezonu.

Antonio – 13 bramek straconych w ostatnich 6 meczach wyjazdowych to najgorszy wynik a taki wynik zrobiło SHU oraz Southampton. To może w końcu Antonio wynagrodzi cierpliwych…albo Soucek?

Bamford – a jeżeli popatrzymy się na ostatnie 3 kolejki, to najgorzej grającą drużyną w defensywie była drużyna WBA i ona też już bez trenera , więc gracze Leeds mają dobry moment aby nabić kilka pkt w FPL.

Aktualne kursy na strzelców w gw38

Kapitan GW38

View Results

Loading ... Loading ...