Kapitan GW34

0
0

Podróż stopniowo dobiega końca.

FPL-owy samolot powoli wyciąga koła, szykując się do lądowania. Przed nami ostatnie akordy tegorocznego sezonu. Bez względu na to, czy bronimy dobrego rezultatu, czy rozpaczliwie szukamy zgubionych punktów, z pewnością jednym z kluczowych aspektów jest dobrze dobrana opaska. To na ile jesteśmy skłonni do ryzyka zależeć może jednak w dużej mierze od tego, jakie miejsce zajmujemy w overallu i interesujących nas miniligach.

Grasz bezpiecznie? – książę Harry

W niedzielę wieczorem Kane zmierzy się u siebie z pogodzonym ze spadkiem Sheffield. Anglik, z uwagi na resta w meczu przeciwko Soton, pozostawił po sobie pewien niedosyt w kontekście DGW 32 (choć 12 punktów z Evertonem powoduje, że ciężko tu mówić o rozczarowaniu), jednak jego ostatnie wyniki napawają optymizmem – 6 ostatnich gier z jego udziałem to 3 dwycyfrówki, 7 pkt przeciwko Aston Villi i blanki przeciwko Arsenalowi i United. Do tej pory Kane przeciwko The Blades 5 razy, zaliczając 2 bramki i asystę. Posiadanie 46,3%. Myślę, że u wielu posiadaczy będzie na opasce. Moim zdaniem zdecydowanie najbezpieczniejszy wybór. Zyskujemy niedzielę, którą zamiast za kanapą, można spędzić na kanapie. Tracimy szanse na różnicę na opasce. Inną opcją ze Spurs jest oczywiście Son. Posiadanie 46,8%. Przeciwko Sheffield 1 bramka i 2 asysty w 3 spotkaniach.

Ciekawymi opcjami mogą być napastnicy Lisów. VardyIheanacho dziś wieczorem zagrają w Southampton przeciwko Świętym. Biorąc pod uwagę ostatnią dyspozycję, szczególnie Nigeryjczyk wydaje się być niezłym pomysłem. Posiadanie 23,9%. Różnicą w składzie już dawno nie jest, może się jednak okazać małą różnicą na opasce (w każdym razie nie powinien być tak popularnym wyborem jak Kane). Do tej pory przeciwko Soton Vardy zaliczył 5 bramek i 4 asysty w 14 spotkaniach. Iheanacho ma na koncie 4 trafienia w 9 grach.

Jutro City zagra na wyjeździe z Palace a Chelsea u siebie zmierzy się z Fulham. Obie drużyny mają przed sobą bardzo ważne pojedynki 1/2 Ligi Mistrzów, w związku z czym istnieje ryzyko gry z włączonym trybem ekonomicznym. W obu wypadkach istnieje też problem braku jednego oczywistego wyboru, na który można byłoby postawić i który byłby pewniakiem zarówno do zdobycia punktów, jak i do tego, że w ogóle pojawić się na boisku. Tym razem warto chyba przejść dalej.

Leeds jedzie do Brighton na mecz z Mewami. Pomimo swego rodzaju masochizmu związanego z typowaniem defensywnych opasek, najlepszym wyborem wydawałby się tu Dallas. Poza tym, choć nie jest już może w tej formie, co na początku sezonu, to co jakiś czas dobrymi punktami przypomina o sobie Bamford. 

Na papierze, hitem kolejki bez wątpienia jest mecz na Old Trafford, gdzie walczący wciąż o prawo do udziału w Lidze Mistrzów Liverpool zmierzy się z United. Choć The Reds mocno w tym sezonie zawodzą, to regularne punkty daje Salah. Na ligowe przełamanie z pewnością liczy z kolei Bruno. Wydaje się, że gdybyśmy szukali kapitana w hicie, to nie ma co kombinować i najlepiej postawić na zawodników, którzy są największymi gwiazdami swoich drużyn.

Poza tym, w poniedziałek, na zakończenie kolejki, Lingard zmierzy się na wyjeździe z Burnley.

 

Powodzenia, zielonych strzałek!

 

Aktualne kursy na strzelców w bgw33

Kapitan GW34

View Results

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *