Kapitan GW31

0

Krótko.

City gra u siebie z Leeds. Pep ma na horyzoncie ważny mecz z Borussią, więc istnieje ryzyko rotacji (dobra, ono istnieje zawsze). We wtorek cały mecz na ławce spędził Sterling i wydaje się, że w przypadku Błękitnych byłby on ciekawą opcją na opaskę. Oczywiście pozostali zawodnicy The Citizens, jak zawsze, również są w stanie zdobyć tłuste punkty (biorąc pod uwagę popis przeciwko Dortmundowi szczególnie mocno na wyobraźnię działa KDB). Październikowe spotkanie obu drużyn zakończyło się remisem 1-1, jednak warto zaznaczyć, że Pawie w tym sezonie tracą sporo bramek przeciwko drużynom big six (swoją drogą, ciekawą kwestią jest to, czy pojęcie bix six ma jeszcze rację bytu).

Liverpool gra u siebie z Villą. Ostatnie spotkanie z Arsenalem napawało optymizmem, mecz z Realem wręcz przeciwnie. The Reds będą chcieli wziąć na Lwach rewanż za wysoka porażkę z jesieni, potrzebują również punktów, chcąc pozostać w walce o Ligę Mistrzów. Opcjami wydają się być przede wszystkim Salah Jota.

Bardzo ciekawie zapowiadają się mecze West Hamu z Leicester i Tottenhamu z United. W dwóch ostatnich kolejkach dwucyfrówki zaliczał Lingard. Biorąc pod uwagę, że poza wysokim zwycięstwem 5-0 na Sheffield Lisy w ostatnich tygodniach miały problemy z zachowaniem czystego konta, Anglik po raz kolejny może okazać się niezłą opcją. Po drugiej stronie, jak zawsze, nie można ignorować Vardiego. Jeśli chodzi o mecz czerwonych Diabłów z Tottenhamem, to przede wszystkim warto zwrócić uwagę na Kane’aBruno.

Poza tym, jeśli szukacie niszowych opasek, to ciekawym pomysłem wydaje się być Laca.

Powodzenia, zielonych strzałek.

Aktualne kursy na strzelców w gw31

Kapitan GW31

View Results

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *