Kapitan GW30

0

Podejście 30.

Przerwa reprezentacyjna za nami, piłkarze wracają na boiska Premier League. Komu dać tym razem opaskę? Opcji jest sporo.

Wśród hitów kolejki wskazać można na mecze Leicester – City i Arsenal – Liverpool. Jeśli chodzi o podopiecznych Guardioli, to dobrze wiemy na co ich stać i kluczowe jest to, by dany zawodnik wyszedł na plac gry w pierwszym składzie, jeśli tak się stanie, to materiał na tłuste punkty jest. GundoMahrezSterlingKDB … jest w czym wybierać. Po drugiej stronie mamy Vardiego. Opaska przeciwko City to głupota? Pewnie tak, ale jestem przekonany, że Jamie ma to gdzieś. Do tej pory w 15 spotkaniach przeciwko Obywatelom trafiał do siatki 9 razy, dokładając do tego 3 asysty. W meczu na Emirates warto mieć na oku z jednej strony Salaha (6 bramek i 4 asysty w 10 grach z Kanonierami) i Jotę, z drugiej zaś Aubę i będącego ostatnio w dobrej formie Lacazette’a

Poza hitami mamy też kilka spotkań, które przynajmniej w teorii powinny być bardziej jednostronne. United u siebie zagra z Brighton, co poważnie każe rozważyć opaskę dla Bruno. 5 jego ostatnich spotkań to 3 blanki i 2 dwucyfrówki. Portugalczyk nie chodzi na kompromisy. Bilans przeciwko Mewom imponujący – 3 trafienia i 1 asysta w 2 grach. Na wyjeździe ze słabo grającym Newcastle zmierzy się Tottenham. Pomimo, że forma Kogutów również nie zachwyca, wydaje się, że mecz ten jest dobrą okazją na punkty dla Kane’a. W 12 spotkaniach przeciwko Srokom Harry zaliczył 5 bramek i 1 asystę. Przeciwko pogodzonemu już chyba ze spadkiem Sheffield, na swoim stadionie zagra Leeds. Mocno krytykowany w ostatnich tygodniach Bamford przeciwko Fulham przełamał się, zaliczając bramkę i asystę i biorąc pod uwagę kolejnego rywala Pawi, zgłasza poważny akces do opaski. Oprócz niego warci rozważenia są również Dallas Raphinha. Walcząca o ligę Mistrzów Chelsea, w pierwszym meczu kolejki, zmierzy się z potrzebującym już chyba cudu do utrzymania West Bromem. The Blues są oczywiście zdecydowanymi faworytami, problemem jest jednak fakt, że ciężko jest wskazać wśród nich kogoś, komu warto byłoby dać opaskę. Najbliższy tej roli byłby moim zdaniem Mount. 

Poza tym, w poniedziałek Everton zagra u siebie z Palace (Richa, DCL), a West Ham na Molineux z Wilkami (Lingard, Antonio). Poza tym, dzień wcześniej Villa u siebie zagra z Fulham (Watkins?).

Opcji jest sporo, wybierzcie mądrze.

Samych zielonych strzałek! 😉

 

Aktualne kursy na strzelców w gw30

Kapitan GW30

View Results

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *