Kapitan GW28

0

Najlepsza opcja na C to?

Fernandes – zawodnik który potrafi być niewidoczny jak podczas derbowego spotkania z City ale i tak zalicza 10 pkt a występ a co najlepsze znowu BPS się przykleiły. Czy Bruno jest w formie? Ciężko powiedzieć, historia tego sezonu pokazuje, że ma takie lekkie przestoje aby później zrobić dwucyfrówkę. Teraz było podobnie, dwa mecze po 3 pkt a później 10 z City. Bruno najprawdopodobniej będzie najczęściej wybieranym zawodnikiem na C. I pamiętajmy o karnych, to jest ten mały dodatkowy punkcik przy tym wyborze. I oczywiście Kane też strzela karne ale nikt nie dostaje tyle karnych co United.

Kane – forma, forma i jeszcze raz forma. 2 gole i 2 asysty z Palace, 2 gole w Lidze Europy. Kane oddał najwięcej strzałów wśród napastników całe 21 ! Niektórzy nie oddadzą tyle przez pół sezonu. Ma karne oraz bardzo lubi grać z Arsenalem. 11 bramek w ostatnich 13 meczach.

Bale – jeżeli Kane jest w formie to Bale tym bardziej. 2 x 10+ pkt w ostatnich 3 meczach. Kane widzi go na boisku i Bale jest w stanie to wykorzystać. Jedyne co działa na niekorzyść Bale to minuty na boisku. W trzech ostatnich meczach grał po max 69 minut.

De Bruyne – jeżeli ktoś ma to w sumie bardzo ciekawa różnica na C vs Fulham. W ostatnim meczu 3 strzały, 3 z pola karnego, 3 celne! 2 bramki. Robi wrażenie i jeżeli ktoś uważa, że teraz KdB zagra na podobnym poziomie i właśnie wszedł na taki poziom jaki wszyscy w FPL oczekują to KDB może być najlepszą opcja na C.

Salah – na koniec w kolejce 28 karty będzie rozdawał Salah. To czy jest w formie czy też nie, to jego spotkanie ma zawsze bardzo duży wpływ na OR. Dla mnie Salah nie jest opcją na C, dlatego go sprzedałem ale rozumiem to myślenie, zostawiam go w składzie i daję C. Bo to Salah i zawsze może się przebudzić i odpalić 2-3 gole. Bo przecież, w ostatnich 4 meczach mamy 8 strzałów Salaha i 0 bramek. xG 1.46…to może odpalić na bogato w punktach. I Poniedziałek wywróci GR i OR do góry nogami.

I pewnie ktoś z Chelsea jest opcją, niszową ale opcją. Do odważnych świat należy.

Aktualne kursy na strzelców w gw28

Kapitan GW28

View Results

Loading ... Loading ...