Kapitan GW17

0
0

Krótka przerwa krótki tekst.

Opcji jest kilka. Wiemy już, że w związku z rosnącymi zachorowaniami, we wtorek na boisko nie wybiegną piłkarze United i Brentfordu. Nie ma pewności, czy przełożonych spotkań nie będzie więcej.

W czwartek u siebie z Newcastle ma zagrać Liverpool. Patrząc na to, jak defensywa Srok prezentowała się w ostatnim starciu z Lisami, Salah wraz z kolegami powinni być dobrymi pomysłami na opaskę.

City dziś wieczorem zmierzy się z Leeds. Podopieczni Bielsy zaliczyli w tym sezonie raptem 3 czyste konta. O ile Pep nie zdecyduje się w końcu zrotować Bernardo, to Portugalczyk powinien mieć swoje szanse.

Pomimo niezłego meczu przeciwko United, aktualny wydaje się być wciąż motyw grania na Norwich. Mając na uwadze powyższe, wyjazd na Carrow Road wydaje się być dobrym czasem na odrobinę ryzyka i niestandardową opaskę w stylu Watkinsa.

Poza tym jest jeszcze Chelsea, która u siebie zagra z Evertonem, jednak w przypadku której ciężko wskazać zawodnika będącego kandydatem do opaski (no chyba, że liczymy na kolejne karne Jorginho). Zdecydowanie łatwiej o liderów w meczu Leicester z Tottenhamem, gdzie po jednej stronie mamy znakomicie ostatnio dysponowanego Maddisona, a po drugiej ciągnącego na swoich plecach Koguty Sona. Poza tym są jeszcze GallagherDennis.

Powodzenia, zielonych strzałek.

Kapitan GW17

View Results

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *