Kapitan GW17

Na Nowy Rok mamy kilku dobrych kandydatów na C.

DCL – odpoczął bo spotkanie z City się nie odbyło, wraca Richa…to może być ten GW kiedy DCL o sobie przypomni.

Bruno – sytuacja jest taka, United wygra swoje spotkanie 9-0 i zajmie pierwsze miejsce w tabeli 😉 a tak na poważnie, Bruno zdobył 35 pkt w ostatnich 3 kolejkach. W ostatnich 4 kolejkach oddał 4 celne strzały i zdobył z tego 3 bramki.

El Ghazi – 23 strzały, 14 celnych i 4 bramki…może ten 2021 nie będzie do końca normlanym rokiem

Son & Kane – podobnie jak DCL , odpoczywali sobie w ostatniej kolejce a teraz dostają najsłabszą obronę Premier League…która w ostatnich 2 kolejkach zaliczyła 2 CS. W przypadku tej dwójki, liczby strzałów za dużo nam nie powiedzą. Tutaj trzeba patrzeć na liczbę punktów z sezonu a to jest sam top FPL.

Bamford – coś mi się wydaje, że tym razem nie będziemy czekali do 85+ minuty na bramkę dla przeciwników Tottenhamu. Leeds może zrobić fajny wynik bramkowy w Londynie. Bamford w ostatnich 4 kolejkach 12 strzałów, 5 celnych i 2 gole. no i ma karne…

Zaha – bo on zawsze jest fajną różnicą. Gra sobie sezon życia i nigdy nie wiadomo, kiedy zagra na 10+ pkt a zawsze lepiej zakładać, że to będzie z takim zespołem jak SHU w meczu u siebie.

Vardy – bo na wyjazdach rozwala system, nawet jak odda pół strzału przy xG0.07 to zdobędzie 10+ pkt

Salah – z Newcastle xG 0.64 ale to Darlow został graczem meczu. Najlepsze w tym wyborze jest to, że Salah zamyka kolejkę w poniedziałek wieczorem.

Kapitan GW17

View Results

Loading ... Loading ...