Kapitan GW15

Salah – z formą 10 pkt na mecz oraz spotkaniem na Anfield z WBA , Salah jest prostą opaską na GW15. Pewnie dlatego jest też najczęściej kupowanym zawodnikiem przed GW15, w momencie kiedy to piszę kupiło go 400k graczy. Kilku z nich, będzie chciało wystawić go na TC w takiej formie, rzecz nie wydaje się głupa. Dla mnie, dobrą albo i bardzo dobrą formę Salaha pokazuje jego skuteczność. 12 strzałów, 10 celnych a z tego 5 bramek. Ponad 80% strzałów celnych! a ponad 40% strzałów to bramka.

Sterling – ok, nikt go nie ma…ponieważ cały hype poszedł na KDB ale to Sterling ma dziś najwyższą formę w drużynie, a kiedy popatrzymy bliżej na jego liczby, to zobaczymy bardzo duży potencjał. Z 5 dużych sytuacji strzeleckich, wykorzystał tylko jedną. 9 strzałów, 6 celnych i 2 bramki zdobyte. 33 razy dotykał piłkę w polu karnym.

KDB – 14 strzałów, 5 celnych i 1 gol. Tylko czekać jak Belg zacznie trafiać do bramki, bo dziś jest to skromne 7% skuteczności.

Bruno – ponieważ on zawsze na wyjazdach będzie dobrym wyborem. Szczególnie, kiedy w meczu u siebie pokazał w jakiej jest formie. I to w momencie, kiedy kilku zaczynało już wątpić w jego przydatność do zespołów FPL.

Gdzieś tam dale zostaje Vardy z formą jaką pokazał z Tottenhamem, Bamford ponieważ gra w Leeds a to jest mega ofensywnie grająca drużyna. DCL czeka na swoją pierwsza bramę od 3 kolejek i teraz dostanie SHU. Na koniec jest Son i Kane, ci którzy o ostatnim spotkaniu chcieliby jak najszybciej zapomnieć a ja się nie zdziwię jak usłyszymy, że ten duet wypracował 13 bramkę w sezonie.

Kapitan GW15

View Results

Loading ... Loading ...
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA