Home FANTASY PREMIER LEAGUE Kapitan GW1 -2021

Kapitan GW1 -2021

0
0

Składy gotowe, to teraz pora na wybór kapitana.

Nie widziałem składu w którym na C jest inny zawodnik niż Salah albo Bruno. Nikt nie jest zdzwiony, samo posiadanie to okolice 50%. Najważniejsze , mamy GW1, początek, start. Nikt nie chce spalić tego wyścigu, nikt nie chce się poczuć jak koledzy na początku poprzedniego sezonu, którzy zaczęli z Mane na C. Dziś Mane ma 4% posiadania, dużo można wygrać ale chyba jeszcze więcej przegrać.

W każdym spotkaniu GW1 w koszulce Liverpoolu Salah zdobywał przynajmniej jedną bramkę.

2017 Watford 3:3 1 bramka
2018 WHU 4:0 1 bramka
2019 Norwich 4-1 1 bramka 1 asysta
2020 Leeds 4-3 3 bramki

Zamykamy temat? Jest sens szukać dalej? Roztrząsamy xG? Na takie atrakcje przyjdzie moment po GW3.  Sprawdzamy pod każdym kamieniem czy czegoś nie przegapiliśmy? Może zawodnik ze średnia bramek na mecz w Premier League 0.61, grający z  beniaminkiem jest najlepszym wyborem?

Kto nie ma Salaha, ten pewnie ma Bruno i to jemu odda opaskę..za te 224 pkt z poprzedniego sezonu. Za te karne które wykonuje i za obronę Leeds , która do najlepszych nie należała. 54 bramki stracone to dolna połówka ligi, 33 bramki stracone na wyjeździe to sam koniec Premier League w tej kategorii. I pamiętny wynik z poprzedniego sezonu:

To chyba jedna z nudniejszych kolejek jeżeli chodzi o wybór C. Dlatego też, nie rozpisywałem się za bardzo. A może się mylę, i trzeba pójść pod prąd szukając różnic gdzieś na tej liście?

Kapitan GW1

View Results

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *