Kapitan DGW32

0

Książę Harry.

Przed nami DGW32. Tym razem podwójne spotkanie mają do rozegrania piłkarze Kogutów. Dziś wieczorem podopieczni Mourinho na wyjeździe zmierzą się z Evertonem, w środę wieczorem zagrają zaś u siebie z Soton. Najbardziej oczywistym wyborem na opaskę wydaje się być Kane. Anglik w 5 ostatnich kolejkach zaliczył dwie dwucyfrówki, dwa razy notując jednak przy tym puste przeloty. W sumie w tym czasie trafiał do siatki rywali 5 razy, dodając do tego 2 asysty, co przełożyło się na 43 punkty. Na uwagę zasługują również liczby Księcia przeciwko najbliższym rywalom. Z The Toffies grał 12 razy i zaliczył 10 bramek. 16 razy mierzył się ze Świętymi, do których siatki trafiał tyle samo razy co w przypadku meczów z Evertonem, tym razem dokładając do tego aż 8 asyst.

Kto jeśli nie Kane? Z uwagi na podwojenie równie dobrym pomysłem wydaje się być jego koreański giermek. Son w ostanim czasie notował gorsze liczby od Anglika, jednak symbolem przełamania mogła być bramka zdobyta przeciwko United. Przeciwko Evertonowi grał 8 razy notując 3 brami i 6 asyst. Z Southampton mierzył się 12 razy i ma na koncie 10 trafień i 4 asysty. Zresztą, w kontekście spotkania Spurs-Soton ciężko jest zapomnieć o pewnym wrześniowym pogromie.

Poza zawodnikami, którzy w najbliższej kolejce zaliczą po dwa spotkania w kontekście opaski warto rozważyć mającego zmierzyć się u siebie z Fulham Lacazette’a, który na przestrzeni 5 ostatnich spotkań zanotował 4 bramki i asystę, które przełożyły się na 35 punktów. Na wyjeździe z Newcastle grać będzie Lingard. Anglik w brawach West Hamu rozegrał 9 spotkań, notując w tym czasie raptem 1 pusty przelot i zdobywając 82 pkt. Ponadto, 3 ostatnie mecze Lingarda kończyły się dwucyfrówkami. Poza tym warto zwrócić uwagę na Lisy, które na zakończenie kolejki zmierzą się u siebie z WBA (klasycznie Vardy, będący w niezłej formie Iheanacho). Bruno zagra u siebie z Burnley, niebieski kolektyw Guardioli w Birmingham zmierzy się z Aston Villą. Ciekawie zapowiada się również mecz Leeds z Liverpoolem.

Niezłych opcji jest sporo. Tylko nieliczne będą miały dwie szanse na zdobycie punktów. Tylko jedna jest Księciem.

Powodzenia, zielonych strzałek!

Aktualne kursy na strzelców w gw32

Kapitan DGW32

View Results

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *