Kapitan DGW27

0

Błękitna siła

City ma przed sobą dwa domowe spotkania – derby z United i mecz z notującym fatalną serię Soton. Ok, hity w tym sezonie raczej nie rozpieszczają i mając w pamięci ostatni ligowy pojedynek Pepa z Ole możemy czuć się nieco zniechęceni, jednak nawet gdyby miało skończyć się powtórką z grudniowej klapy, to perspektywa drugiej szansy przeciwko Świętym i tak zachęca do tego, by opaskę zostawić w błękitnym Manchesterze.

Gundogan przeciwko Wilkom wszedł na końcówkę, co nie przeszkodziło mu w zaliczeniu asysty. Teraz powinien być jednym z pewniaków do składu, co w kontekście karuzeli Pepa robi z niego mocnego kandydata do opaski. 90 minut we wtorek rozegrali Ster, KDB, Mahrez Jesus – każdy z nich może dać w ciągu DGW tłuste punkty, co tyczy się również nieobecnego ostatnio na boisku Fodena i zaliczającego w końcówce zjazd do szatni Bilvy. Biorąc pod uwagę dyspozycję defensywy, niską liczbę bramek, które padają w hitach i potencjał ofensywny obrońców City, wydaje się, że opaska na tyłach również może się obronić. Resta we wtorek zaliczył Stones, który wcześniej zdobył bramkę przeciwko West Hamowi. Poza nim do siatki rywali trafił również Dias. Wszyscy znamy potencjał punktowy bocznych obrońców. Gdzieś z ławki spogląda jeszcze stary król Kun. Serio, w kontekście tej kolejki każdy zawodnik City może okazać się strzałem w 10. Kluczowe jest tylko, by dostał szansę wybiegnięcia na boisko. Jak wybrać właściwie?

Feel, don’t think. Use your instincts.

Co jeśli nie City? United odpada, bo gra na Błękitnych. Liverpool jest w dołku i zmierzy się z walczącym dzielnie o utrzymanie Fulham. Mecz Chelsea z Evertonem śmierdzi niskim wynikiem (skoro to piszę, to nie zdziwcie się, jeśli skończy się jakimś 3:3), Leicester gra z Mewami, ale brak Maddisona i Barnesa odbiera dwie opcje i z pewnością osłabia potencjał Vardiego. Arsenal pomimo ostatniego zwycięstwa nad Lisami nie budzi zbyt wielkiego zaufania. Nie ma za bardzo w czym wybierać. Jeśli już, skłaniałbym się ku któremuś z Kogutów, które zagrają u siebie z Palace lub poszukał szczęścia w meczu West Hamu z Leeds.

Powodzenia, zielonych strzałek!

 

Aktualne kursy na strzelców w dgw27

Kapitan DGW27

View Results

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *