Kapitan DGW25

0

Rozdanie 25

Przed nami mini DGW – dwukrotnie na boisku zobaczymy podopiecznych Bielsy i Hasenhuttla. Strategie w takich sytuacjach mogą być różne. Z jednej strony szukanie podwojenia, z drugiej postawienie na sprawdzone nazwiska, które do dyspozycji będą mieć jednak jedynie jeden nabój.

Najważniejsze statystyki związane z dyspozycją Leeds i Soton we wczorajszym wpisie zebrał Gruwwa. Zastanawiając się nad opaską dla któregoś z Pawi lub ze Świętych z pewnością warto do niego zajrzeć. Jeśli chodzi o opcje z Leeds, to pierwszym skojarzenim wydaje się być Bamford. Dziś wieczorem na Molineux zagra z Wilkami, we wtorek, u siebie, z Soton. W 5 ostatnich spotkaniach Anglik zaliczył 2 bramki i 3 asysty (w sumie 29 pkt.). Do tej pory przeciwko Wilkom 3 trafienia i asysta w 5 meczach. Z Soton grał raz, zdobywając 1 bramkę. Poza Patrickiem warto rozważyć Harrisona, który w 5 ostatnich kolejkach zdobył trzy bramki, które przełożyły się na 27 punktów oraz Raphinhe, który w tym czasie zaliczył 2 bramki i 4 asysty (38 pkt.), nie notując ani jednego pustego przelotu. Ponadto, pomimo -1 z Arsenalem, opcją może być również Dallas. Wśród podopiecznych Hasenhuttla warto zwrócić uwagę na Ingsa, który ostatnio przeciwko Wilkom zdobył pierwsza bramkę od GW17 i trafienia z Liverpoolem. Danny do tej pory grał z Chelsea 6 razy, zdobywając 3 bramki i 2 asysty, z Pawiami mierzył się raz i wciąż czeka na premierowe trafienie. Poza tym, z grona Świętych wart rozważenia jest również JWP.

Co jeśli nie podwajamy? United zmierzy się u siebie z Newcastle. Sroki w 5 ostatnich spotkaniach straciły 8 bramek. Bruno zdobył w tym czasie 38 punktów. Do tej pory z Newcastle grał raz, zaliczając asystę i bramkę. Poza Portugalczykiem w czerwonym Manchesterze opcją jest również Rash. Jeśli chodzi o błękitny Manchester, to podopieczni Guardioli w niedzielę zmierzą się w Londynie z Arsenalem. Opcji jest dużo i co tu dużo mówić,   w zależności od tego, jaką jedenastkę desygnuje na boisko Pep, odpalić może tak naprawdę każdy. Ponadto, są jeszcze sobotnie derby Merseyside, podczas których złą serię spróbuje przerwać Liverpool, a punktową serię przedłużyć Salah. Bardzo ciekawie zapowiadają się również mecze Aston Villi z Leicester w Birmingham (Grealish? Watkins? Vardy? Barnes?) oraz West Hamu z Tottenhamem na London Stadium.

Powodzenia, zielonych strzałek!

Aktualne kursy na strzelców w dgw25

Kapitan DGW25

View Results

Loading ... Loading ...