Kapitan BGW36

0
0

Krótko.

Liverpool, po wczorajszym zwycięstwie z Manchesterem United, wciąż walczy o miejsce uprawniające do udziału w Lidze Mistrzów. Podopieczni Kloppa mają wszystko w swoich nogach, mają też stosunkowo łatwy terminarz. W niedzielę popołudniu zagrają na wyjeździe z pogodzonym ze spadkiem West Bromem. Ostatnie 5 spotkań The Baggies to raptem jedno czyste konto The Baggies. Hit przeciwko United to przełamanie i dublet Firmino, a także trafienia Mo i Joty oraz znakomite spotkanie Trenta, który regularnie napędzał ataki drużyny z Anfield. W GW36  piłkarze Liverpoolu są dla mnie pewniakami do opaski. Stawiałbym na Salaha, który poza walką o Ligę Mistrzów dla klubu rywalizuje również o spełnienie osobistej ambicji związanej z kolejną koroną króla strzelców. Poza tym, kolejnym argumentem na korzyść Egipcjanina są karne. Bilans przeciwko WBA? 2 trafienia w 5 grach. Poza Mo, z grona The Reds rozważyłbym Jotę albo wracającego do świetnej gry Trenta.

Jeśli szukalibyśmy opaski poza Liverpoolem, to niezłą opcją wydaje się być ktoś z duetu Kane – Son. Koguty, które są w grze o europejskie puchary zmierzą się u siebie z Wilkami, które nie walczą już o nic. Obaj grali z Wolverhampton 4 razy. Anglik zaliczył 2 bramki, Koreańczyk 2 asysty.

Niezłymi opcjami mogą okazać się również DCL, który u siebie podejmować będzie Sheffield, Dallas/Bamford, którzy na wyjeździe zmierzą się z Burnley oraz Lingard/Antonio, którzy również w delegacji zagrają z Mewami. Poza tym, jak zawsze można kupić los na błękitną loterię Pepa Guardioli.

Powodzenia, zielonych strzałek!

Aktualne kursy na strzelców w bgw36

Kapitan BGW36

View Results

Loading ... Loading ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *