GW38 x PIWKO

0

Zegar odlicza dni i godziny do ostatniej kolejki a przy okazji , odlicza czas do Naszego spotkania.
Ostatnia kolejka = spotkanie osób zakręconych FPLem. Nie inaczej będzie w tym sezonie.

Tym razem zmieniamy lokal…tym razem zapraszam do Chmielnik Art Pub . Byłem tam ostatnio dwa razy i za każdym razem było bardzo sympatycznie. Raz było tak

i było kilka przygód…

za drugim razem przesiedziałem tam 10h

I było bardzo sympatycznie. Chociaż ja zawsze wychodzę z założenia, że nie ważne gdzie, ważne z kim.

czas na część 3 z Wami, wariatami od FPL.

Mam nadzieję zobaczyć kilka znajomych twarzy, jak zawsze poznać nowe osoby i przybić piątki. Popijemy za wszystkie sukcesy małe czy duże. Wysokie czy niskie rankingi. Trafione i nietrafione transfery. Trafionych kapitanów i tych jak Son z GW37. Pogadamy o tym, co czeka nas w nowym sezonie. A tak przy okazji, zobaczymy kto wygra Premier League…Oczywiście zabieram ze sobą sprzęt rejestrujący. Będzie co pokazać światu z tego spotkania.

Wrzucam mapę aby łatwiej było trafić.

Ze spraw wiadomych, redaktor Garret będzie wtedy obchodził uroczystości rodzinne i nie pojawi się. Tym razem sprawa wagi państwowej, za rok w roli honornego gościa, od baru nie odejdzie. Pazdan leci robić interesy i też zgłasza nieobecność usprawiedliwioną. Ja mam zobowiązania do 16 , więc będę prawie równo z pierwszym gwizdkiem.

Rezerwacja zrobiona od godziny 15. Pierwsze piętro na wprost rzutnika. Serdecznie zapraszam w imieniu całej redakcji niszowego bloga o FPL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *