20387878 transferów!
681997 dzikich kart.
429000 sprzedało Wernera.
1001800 sprzedało Aubę.
804000 wystawiło Wernera na C.

Brigton – United 2-3

This slideshow requires JavaScript.

i trudno się nie zgodzić z Bruno. I co z tego że Brighton oddało tyle strzałów? Tyle samo to warte jak 3-0 do przerwy WBA z CFC. BTW..United w poprzednim sezonie zdobyło 10 bramek z rzutów karnych, najwięcej w lidze(do tego 4 rzuty karne nie zostały przez nich wykorzystane)

Crystal Palace – Everton 1-2

This slideshow requires JavaScript.

Jeżeli będziemy mieli więcej takich karnych po uderzeniu w rękę…to właściwie można w ciemno wystawiać tylko zawodników którzy wykonują rzut karny. Taki Maupay np:..

3 gole, 2 z karnych…NPxG(xG bez karnych) 1.12. W poprzednim sezonie z 10 bramek, 9 było z gry. Gdyby dorzucić do tego 5-6 bramek z karnych, to sami wiecie. Maupay przy swoim xG byłby dobrą opcją.13.56

A poza tym, mieliśmy spotkanie dwóch opcji w pomocy, które pogodziły te wielogodzinne debaty, Zaha czy James, James czy Zaha i w pierwszym spotkaniu wygrywa JAMES! 1-2! a bohaterem drugiego planu Townsend i jego 5 pkt , łącznie 22 pkt!

Jeszcze jeden pojedynek był. DCL vs Richarlison i ten wygrał Richarlison, jednym strzałem ale za to z rzutu karnego i teraz dopłata 1MLN wydaje się całkiem uzasadniona.

WBA – Chelsea 3-3

This slideshow requires JavaScript.

Poniższa grafika wjechała na socialmedia Chelsea i jeżeli nie miałeś Wernera w składzie, to nie czułeś się komfortowo…

wiadomo jak gra WBA w defensywie, wiemy jak powinna grać Chelsea w ofensywie, szczególnie Werner. Boisko zweryfikowało Wernera w sposób następujący, 0 goli xG 0.83. To ja wolę xG 0.00 od Vardyego i jego dwie bramki z karnych.

Kepa usiadł na ławce…i to raczej nie była najważniejsza decyzja przedmeczowa jaką podjął Lampard.

Burnley – Southampton 0-1

This slideshow requires JavaScript.

21:00 w sobotę , oglądasz spotkanie Burnley – Southampton i myślisz sobie, czy to normalne, że na sobotni wieczór zaplanowałeś sobie spotkanie Burnley Southampton. Później, przychodzi ta refleksja, przecież jesteś koneserem i delektujesz się tym pysznym widowiskiem xG 0.35- 0.76. A przy wysokiej średniej bramek w sezonie a o 22:50 skaczesz jak oszalały przy CS obrony Świętych. To są piękne chwile FPL, tylko ten Ings…

dziś jest po £8.4 a w ostatnich 2 kolejkach sprzedało go 387722 menadżerów , w tym niżej podpisany. A teraz Ings zagra u siebie z WBA. Ale tym, będę się martwił za tydzień. Niedziela zapowiada się równie emocjonująco, jak sobota.