Średnia po pierwszym dniu 19 pkt.
Najczęściej wybierany kapitan, Auba 2M.

Everton – WBA 5-2

This slideshow requires JavaScript.

DCL, czy JRodriguez czy Richa? Generalnie to wszyscy mieliśmy rację z zawodnikami Evertonu.
⚽️⚽️⚽️ DCL
⚽️🅰️ Rodríguez
🅰️🅰️🅰️Richarlison …

no prawie wszyscy mieliśmy rację

byli tez tacy, którzy sobie zupełnie zawodników Evertonu odpuścili.

Właściwie to przesądzone jest, że cena zawodników Evertonu wzrośnie do GW3. Nie wiemy tylko o ile…

a co do WBA. Wiemy dlaczego w WHU tak się krzywili na odejście Diangany  a pewnie kilka osób zrozumiało że cena 6.0 za Pereira wydaje się racjonalna.

a ja bym chciał serdecznie podziękować od skromnej społeczności FPL. Naprawdę, nie ma za co przepraszać, tutaj jakaś koszulka się należy

 

Leeds – Fulham 4-3

This slideshow requires JavaScript.

Klich w TOP5 kupowanych zawodników przed GW3 ( w sobotę) i nie może być inaczej. Gracze kupują zawodników w formie a nasz człowiek na wyspach jest w formie. 2 bramki i asysta. 18 pkt w dwóch meczach! To się nazywa wejście do FPL. To się nazywa wejście do Premier League. I tak jak w przypadku zawodników Evertonu, zawodnicy Leeds idą z ceną w górę. No przynajmniej jeden idzie w górę

Mitro zrobił swoje. 2 bramki, 3 BPS…a teraz przed nim Aston Villa u siebie.

United – Crystal Palace 1-3

This slideshow requires JavaScript.

Po stronie United absolutnie nic, zero. Totalna porażka.  Tak , oczywiście, karny z kapelusza itp ale nic się w tej drużynie nie układało.

Dla Palace, jak zwykle Zaha, jak zwykle Mitchell, tylko ten Ayew ale i tak zaliczył asystę. Zaha w swoim ostatnim udanym sezonie zaliczył 10 bramek i miał 11 asyst. Teraz po dwóch kolejkach ma już 3 bramki i 1 asystę. 1 bramka mniej niż w poprzednim sezonie.

Arsenal – WHU 2-1

This slideshow requires JavaScript.

Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałem taką liczbę przy nazwisku najczęściej wybieranego kapitana. Może podczas jakiegoś BGW, jak Salah vs Watford.

I ten sam Auba, 1. JEDEN, strzał na bramkę….i pierwsze miejsce w kategorii Top Transfers out this Gameweek. Wielu miało taki plan, a spotkanie z WHU nie pozostawiło nic na obronę Auby w składzie.

Aha a tak w między czasie ten Pan wrócił do Premier League.

a Liverpool też zrobił swoje

może byłem zaślepiony ceną Joty w FPL ale nie spodziewałem się, że to jest gość wart 45mln funtów.