FPL Draft

0

Nowa formuła fantasy premier league.

Wczorajsze ploty przełożyły się na fakty; wiemy już na pewno, że w nowym sezonie 2017/2018 EA zaproponuje nam FPL DRAFT.

Oficjalny DRAFT nie zastąpi oryginalnej formuły FPL. Ponad 4 miliony menedżerów mogą spać spokojnie. Draft to prawdopodobnie próba EA podbicia niszy, która na stronach SUN, funtrax i kilku innych www miała z tuzin amatorów. No może więcej. Gra polega na uczestnictwie w ograniczonej mini lidze, w której dana drużyna może posiadać wyłącznie unikalnych zawodników – na np 10 drużyn może być tylko jeden Kane, jeden Aguero i jeden Gray. Wszystko zależy od losowania numerów –  drużyna z numerem jeden wybiera jednego zawodnika do 15 osobowego składu, później druga następnego. Ostatnia wylosowana ekipa wybiera na końcu pierwszej tury a potem jako pierwsza na początku drugiej. Dalej układamy skład a punkty liczone będą prawdopodobnie po staremu.

Bawiłem się draftem chyba dwa lata temu. Przez miesiąc, może trochę dłużej. Zero emocji przy zestawieniu z oryginalnym FPL stąd podejrzewam, że całość powtórzy „sukces” FPL Ultimate Game. Z drugiej strony, jeżeli w jednym miejscu i o jednej porze zbierze się zgrana ekipa z czata to przez parę tygodni będzie fajnie. Po prostu fajnie, bez stresu, krwi i potu.

Dodajmy, że drugą wczorajszą plotką był nowy chip, który może zastąpi all out attack.

DD-TSKyXsAE0PZL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *