Home FANTASY PREMIER LEAGUE Flash: Richarlison, Moutinho, Diego Rico, Schurrle, Fabri

Flash: Richarlison, Moutinho, Diego Rico, Schurrle, Fabri

0
0

Nowe/stare nazwiska w FPL.

Marchewka z groszkiem. Kajko i Kokosz. Silva i Richarlison. Chemię ostatniej pary potwierdzają cyferki:

Richarlison z Marco Silvą: 103 punkty (GW1 – GW24) vs Richarlison bez Marco Silvy: 22 punkty (GW25 – GW38).

W minionym sezonie Richarlison oddał 95 strzałów, z czego 74 padły z pola karnego, a tylko 17 było celnych. Konwersja to zaledwie 5.3%, plus 17 zmarnowanych setek. Ma być lepiej, a Everton z Richarlisonem, Walcottem, Siggym, Tosunem, oraz Bainesem i Colemanem na wahadłach, przy kalendarzu wol-SOUbouHUDWHU-ars-FUL-lei-CPY wygląda jak początek pięknej przyjaźni.

Wilki wzmacnia następny Portugalczyk, Moutinho. Sprowadzony za groszowe 5 milionów funtów z Monaco (Francuzi kupili go 5 lat temu za cztery razy tyle) pomocnik grać będzie prawdopodobnie obok Nevesa. Kaskadowo miejsce w pomocy straci Saiss, który zastąpi w obronie Benneta.

Diego Rico ląduje w Bournemouth, gdzie na 99% wygryzie Danielsa (17% posiadanie w FPL). 25-latek dołączył do angielskiego klubu za ok 11 mln funtów z Leganes. 3 gole w 51 występach w La Liga. Uwaga! Rico przez ostatni mecz sez 17/18 ma bana i opuści 3 pierwsze kolejki nowego sezonu.

Schurrle, 27 letni odpad z Chelsea przechodzi dzisiaj testy medyczne w Fulham. Czekając na Mitrovica, w XI beniaminka, zastąpi Kamare. Wcześniej, za 5 mln funtów, Fulham wzmocnił bramkarz Besiktasu Fabri, oraz boczny obrońca Maxime Le Marchand i Jean Michael Seri.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *