Home FANTASY PREMIER LEAGUE FantasyPL.pl GW9 2017

FantasyPL.pl GW9 2017

0

Czas na drużynę bloga.

Co ja wam będę pisał o tych kilku gościach z obrony czy pomocy. Najważniejsze jest to, kogo mamy w formacji ataku. Po wypaleniu kilku paczek fajek, wypiciu morza wódki, obgadaniu wszytki za i przeciw, zdecydowaliśmy się na trio Kane/Kun/Morata.

Chciałbym napisać, że za tym wyborem jest masa liczb, jakieś skomplikowane algorytmy podpowiedziały nam ten wybór. Jednak nie, nic takiego nie miało miejsca. Kane jak zwykle, będzie oddawał najwięcej strzałów w drużynie Tottenhamu. Może na jedną chwile, wiatr ustanie i piłka wpadnie do bramki? Aguero musi walczyć o miejsce w podstawowym składzie. Kwestia tego, czy Pep da mu zagrać od pierwszej minuty. Morata grający z Hazardem w formie.

Dublujemy ofensywę City, poprzez wstawienie do składu Sterlinga. Antonio i Zaha to nasz niszowy wybór i bez nich , XI bloga nie może się obejść. Jones najprawdopodobniej zacznie od pierwszej minuty a to oznacza, że kolejny Cs jest bardzo blisko. Alonso , strzela i strzela więc w końcu piłka powinna wpaść do bramki. Z grubsza, tyle.

 

Udanej kolejki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *