Home FANTASY PREMIER LEAGUE FantasyPL.pl GW7 2017

FantasyPL.pl GW7 2017

0

Ostatnia kolejka przed przerwą na repy a na nią taki skład niszowego bloga.


Wybory oczywiste na ten GW to Lukaku, którego wystawimy na C. Nie ma co się kopać z koniem. Lacazette z dwoma bramkami w ostatni poniedziałek, wrócił na radar a że teraz ma spotkanie z Brighton u siebie to wstawimy Francuza do składu. Kane w formie, Kane in.

W bramce oczywiście DDG, wykorzystajmy problemy Crystal Palce do końca. Tak mi się wydaje, że zawodnicy Palace już marzą o przerwie na repy aby zacząć wszytko od nowa. Liczę na to, że już dziś mają przegrane spotkanie w głowach. do tego nie ma Benteke, wiec DDG w bramce a Mkhitaryan do pomocy.

Mane wrócił, odda pewnie 15 strzałów, cały Liverpool koło 30 a na koniec zdobędą jedną czy dwie bramki. Jedna z nich, będzie należała do Mane. Jego powrót do Premier League to oczywiście kolejna komplikacja na polu walki ale nikt nie mówił , że będzie jakoś szczególnie łatwo w tym sezonie.

Bellerin z szansą na CS, do tego , kilku kolegów liczy tutaj na asystę czy też bramkę i nie można im nic zarzucić w tym toku rozumowania. CS to minimum na GW7.

Dwa niszowe wybory, Chupo i Cresswell, wiadomo dlaczego. Holgate będzie polował na CS , przy swojej niskiej cenie, jest to dobra opcja do obrony na ten GW.

Atsu to takie nasze szaleństwo za 5.1 vs dziurawa obrona LFC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *