Home FANTASY PREMIER LEAGUE FantasyPL.pl GW27 s17/18

FantasyPL.pl GW27 s17/18

0

Drużyna bloga na GW27 w której wymieszałem nasz niszowy wybór oraz tych drogich gości którzy tworzą tak zwane BIG3 w ataku.

Pickford – kibicie Evertonu, nie będą dobrze wspominali wyjazdów do północnego Londynu. 9 bramek straconych , słaba przez tragiczna gra w obronie i trzeba iść przed siebie. Teraz Everton zagra u siebie z Crystal Palace , które przyjedzie bez Zahy , bez Sako. Może uda się wrócić do tej kapitalnej gry w obronie z końców poprzedniego roku?

Bauer – szukałem obrońcy Stoke na ten GW. Brighton to idealny przeciwnik aby ugrać CS. W ostatnich 6 spotkaniach wyjazdowych, tylko 1 bramka zdobyta. Czyli, już jesteśmy blisko CS. A jeżeli chodzi o samego zawodnika? Pewne miejsce w składzie, wysokie noty w ostatnich 4 spotkaniach. I taka zabawna rzecz, Bauer stworzył 3 sytuacje z Bournemouth , w tym dwie po wyrzucie piłki z autu. Tak, historia zatoczyła koło. Mamy kolejnego obrońcę Stoke, który jest zagrożeniem bramki przeciwnika przez dalekie wyrzutu z autu! Trochę się jaram.

Shaw – obrońca United za 4,9 który ma pewne miejsce w składzie? Wykorzystajmy ten akt. Przecież zaraz United zmieni swój kalendarz z dobrego na mocno przeciętny. Spotkanie z Newcastle może być ostatni a okazją aby uzyskać CS.

Mawson – Ibe – Walcott => Niszowy wybór – GW27

Deulofeu – mocne wejście do Premier League miał Hiszpan. Bardzo dobre spotkanie z Chelsea zwieńczone bramką i asystą. 2 CS po stronie WHU to tak stara historia o której nie warto pamiętać. Od tego czasu, w każdym spotkaniu granym u siebie, tracili bramkę. Myślę, że z Watfordem historia powtórzy się. A jeżeli bramki dla gości to po akcji Hiszpana.

Salah

Aguero – zawodnik własnego podwórka. Aguero zdobywa bramki tylko w spotkaniach u siebie. Czyli w 4 ostatnich meczach u siebie, za każdym razem bramkę zdobywał a w 4 meczach na wyjazdach bramki nie zdobył. I teraz wypada spotkanie u siebie. Tak więc, Kun. Easy.

Lukaku – historia spotkań z Newcastle przemawia za tym , aby zdecydować się na Lukaku. 9 spotkań, 6 bramek i 4 asysty. Poza tym, Lukaku zaczyna wracać do formy. Może komuś uciekło ale w ostatnich 4 spotkaniach, zdobył 2 bramki i zaliczył asystę. Zawsze to coś więcej niż psuty przelot za 2 pkt , jak to bywało wcześniej.

Kane – podobna historia jak z Lukaku. Kane lubi grać z Arsenalem. 5 bramek w 6 ostatnich spotkaniach z Arsenalem. I tak przy okazji, Wembley zostało już odczarowane? 19 bramek w ostatnich 6 spotkaniach u siebie. To jest taki sami wynik jak Manchesteru City. I sam Arsenal ostatnio na wyjazdach słabiej gra. 5 bramek straconych w 2 ostatnich spotkaniach. Gdyby jeszcze Cech został w bramce, wtedy strata 0,2 mln w ostatnim czasie nie będzie taka ciężka do przeżycia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *