Home FANTASY PREMIER LEAGUE FantasyPL.pl GW24 2017

FantasyPL.pl GW24 2017

0

Drużna bloga na GW24.

Hennessey – 4,3 mln. Tylko tyle zostało z budzetu, więc musiałem wstawić Hennesseya do bramki. Zobaczymy, jak całe zamieszanie transferowe wpłynie na zawodników Arsenalu. Poza tym, forma słaba Kanonierów ,daje szanse na coś więcej niż 2 pkt.

Holgate/Otamendi/Robertson – Najtańszy obrońca Evertonu vs WBA w spotkaniu u siebie. To się może udać, jeżeli Everton wróci do swojej dobry gry w obronie, jaka jeszcze nie tak dawno była przez nich grana. Otamendi -20k transferów netto przed 3 spotkaniami u siebie w 4 najbliższych kolejkach. Skupiając się na tym pierwszym. Z Newcastle spodziewam się CS a przy stałym fragmencie gry, trzymamy kciuki za odpowiednią piłkę od KdB na głowę Generała. Robertson zaimponował z City i chyba warto mu dać szansę vs Swansea na wyjeździe. Szczególnie przy cenie 4,7 mln.

Mahrez/Arni/Salah/Pogba – Maherz vs Watford, ta historia miała już kilka razy happy end. Tylko to jest taka wisienka na torcie. Najważniejsza jest forma , jaką ma teraz Mahrez. Arni 200k transferów in przed GW24 i nie można być zdziwionym. Kiedy ostatnio padały bramki dla WHU, nie było opcji , że nie był w to zamieszany Arni. No może raz, podczas DGW. Salah, każdy ma swoją teorię na temat posiadania w składzie najlepszego zawodnika obecnego sezonu. Moja jest następująca i dosyć krótka, Salah in. Pogba zaimponował ze Stoke. I może to nie jest jakiś super wyczyn obecnego sezonu. Ale 9 asyst, czyli tak jak Kdb , kiedy ma jakieś 800 minut mniej na boisku , robi na mnie duże wrażenie.

Kane/Wilson/Aguero – Liczba strzałów w ostatnich 4 kolejkach. Kane 22, 12 celnych/ 5 bramek. Wilson 15/8/3 oraz Aguero 15/5/1 . 1 bramka Aguero i nawet spotkanie u siebie z Newcastle nie powstrzymuje graczy przed sprzedażą Argentyńczyka. Jak dla mnie, Kun in. Do tego, wystawię go na C. Wilson w formie, spotkania z WHU charakteryzują się dużą ilością bramek a on swego czasu, strzelił 3 bramki z Młotami. Możliwe że w najbliższym czasie po raz ostatni Kane znajduje się w drużynie bloga. 98 bramek w Premier League, skromne 2 do 100. Przed GW24 zakupiło go kolejne 100k graczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *