Home FANTASY PREMIER LEAGUE Drużyna Bloga: (T)GW35

Drużyna Bloga: (T)GW35

0

Drużyna Bloga: TGW35

Guaita – cena: 4.8, fixy w GW35: shu-sou. Przecież to brzmi jak zachęta do hitowania. Jest tani, nie zawiedzie cię jak Leno, który zawiódł cię w GW29. Co więcej – do końca sezonu wszystko gra, nie ma blanków. To trampolina do twojego awansu (i twojego też, managerze zespołu FILIPWELT!).

TAA – Liverpool walczy o europejskie puchary. Fixy: SOU-mun, gdzie mecz z Diabłami będzie na pewno podlegał rotacji w maszynie Solskjaera, która w niedługim czasie pokoncertuje sobie niczym zespół Mazowsze w latach świetności. Do rzeczy – Trent w ostatnich 4 meczach oddał 7 strzałów i zaliczył 11 kluczowych podań. Kosztuje premium, więc liczymy na premium punkty. Ważne – bez blankowej kolejki do końca sezonu.

Maguire – 33 mecze na 33 mecze. 100% minut rozegranych w tym sezonie w Premier League. Trzy mecze W JEDNEJ KOLEJCE przed nim. Co może pójść nie tak? Pies na BPSy (6. obrońca w lidze pod tym względem). Czy zdziwią nas opaski na Magłajerze? Nie. Czy polecamy kapitanować Magłajera? Wedle uznania. Fixy: avl-LEI-LIV. Szału nie ma, ale 10 punktów powinno się uzbierać. Liczymy na 2CSy, może coś z przodu.

Digne – transfer Digne’a do naszej drużyny jest niczym pociąg na linii Szklarska-Poręba – Gdynia Główna. Dalekobieżny. W DGW Francuz zagra z WHU (A) i AVL (A). To jednak nie jest najważniejsze. Później czeka na niego GW36 i mecz z Sheffield, a w GW37 z cieniującym Wolves. Cena już pow. 6.0, ale posiadanie wciąż nie aż takie wysokie – 10.1TSB%. Próbować warto, zwłaszcza że w tym momencie sezonu i tak już wszyscy przegraliśmy swoje ligi. Ostatnie 4 mecze: 3 strzały, 5 kluczowych podań, 1 asysta.

Fernandes – Brunon XVII Fernandes. Król FPLa, naszych zespół i najlepszy pomocnik w lidze (przynajmniej według autora tego tekstu). Asysta w meczu z Romą, radość z gry – to cieszy. Wciąż czekamy na powrót efektywności w lidze: 14 strzałów i 7 kluczowych podań w ostatnich 4 meczach dało zaledwie jedną asystę. Czy można kapitanować Bruno? Cytując Wielkiego Polaka: jeszcze jak!

Ward-Prowse – ostatnie 4 mecze: 4 strzały, 6 kluczowych podań, 1 gol i 1 asysta. Przebudzenie mocy JWP, który w DGW fixów łatwych nie ma, ale może być ciekawą niszą. 11TSB% posiadania to nie tak dużo, a koszt 5.8 to jak promocja na mandarynki w Lidlu. Myśląc pociągowo Szklarsko-porębowo dalekobieżnie – bierzemy pod uwagę. W GW36 Southampton gra z Fulham. Po raz kolejny przypominamy – to najlepszy wykonawca rzutów wolnych na świecie obok Lionela Messiego.

Salah – na Ozyrysa i Anubisa – 17 strzałów w ostatnich 4 meczach. S I E D E M N A Ś C I E. Trzy wpadły do siatki, do tego 5 kluczowych podań. Szanse na gole i asysty (oby przy udziale Trenta) są spore, zwłaszcza że Faraon wciąż liczy się w walce o króla strzelców ligi.

Greenwood – ostatnie 4 mecze: 16 strzałów, 4 gole, 4 kluczowe podania, 1 asysta. Kosztuje prawie 5 baniek mniej od Salaha i ma jeden mecz w kolejce mniej. Cichy faworyt do opaski (przynajmniej u mnie ją dostanie), polecam z całego serca. Wspaniałe uczucie móc śledzić tego wspaniałego chłopaka. Mason, chłopie – weź zrób ze 24 pkt w tych trzech meczach. Ryzyko rotacji jest, ale przy pierdołowatym Jamesie raczej niewielkie.

Iheanacho – co słychać w Kąciku Poparcia Petera Odemwingie? A dobrze, dobrze robią. Ostatnie 4 mecze: 19 strzałów (!), 4 gole, 7 kluczowych podań, 2 asysty. Fajnie wszystko, a teraz DGW – Newcastle i Manchester United. Na minus blank w GW36 spowodowany finałem FA Cup, ale jakoś przeżyjemy. Posiadanie rośnie, ma już 26%TSB, a cena nadal przyjazna. Piłkarz, w którym można się zakochać niczym w piegach swojej licealnej koleżanki.

DCL – casus Digne’a. Przypominamy sobie o byłym patronie kącika szydery, który w tym sezonie jest w sztosie. Ostatnie 4 mecze: 10 strzałów, 2 gole, 1 kluczowe podanie. Osobiście na minus bym nie schodził, ale jak ktoś lubi ryzyko i chce gonić, to czemu nie. Posiadanie nadal jest bardzo wysokie i wynosi – 29.1TSB%. 7.5 to uczciwa cena. Potencjał na +10 punktów.

Watkins – przebudził się w meczu z Evertonem. Wcześniej strzelił trzy kolejki temu z Liverpoolem. W terminarzu czerwono niczym w barszczu ukraińskim, ale Ollie pokazuje, że nic nie robi sobie z kalendarza. Zachęca ceną: 6.5 i tym, że jest w szablonie. Jak zblankuje, to nam wszystkim.

 

Zielonych strzałek!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *