Home DRUŻYNA_FPL Drużyna Bloga na GW9

Drużyna Bloga na GW9

0
0

Drużyna Bloga na GW9

Poprzednio tylko Mane, Pope i Sir Lundstram z punktami, co dało 37 punktów. 39 było z nietrafioną opaską Auby, co idealnie oddaje mizerię poprzedniego tygodnia.

Pope (7),

TAA (3), Ota (1), Lunny (5)

Mane (12), Ster (2), Mahrez (1), McGinn (1)

(c) Auba (2), Wilson (2), Pukki (1)

Teraz wypoczęci i głodni gry prezentujemy Wam drużynę na GW9, a w związku z tym, że ostatnio głównie obrońcy dają punkty, to zmieniamy ustawienie na 4-3-3.

W bramce:

Gazzaniga (4.4) –  Nowy bramkarz Spurs wchodzi do gry. Watford na wyjazdach z 1 golem. Szanse na CS – 40%.

W obronie pierwszy raz „big at the back”:

TAA (7.2) – United na wyjeździe to szanse zarówno na CS (37%) jak i na punkty z przodu. Najlepszy obrońca w grze i nasz „bonus magnet” zostaje.

Pereira (6.2) – Burnley u siebie. Szanse na CS w tej rundzie to 46%. Jego mecze domowe dotychczas to takie punkty: 9,2,9,13.

Alonso (6.2) –  Newcastle u siebie, to najwyższe szanse na CS w tej kolejce – 48%, a piękny Marcos dawał punkty w 3 na 4 rozegrane ostatnio spotkania.

Doherty (6.0) – na repach odpoczął, a ostatnio w domu gol, CS i 15 punktów. Teraz liczymy na powtórkę. Szanse na CS – 41%.

W pomocy kluczowe nazwiska:

Sterling (12.1) – to nasz reprezentant City. Znowu Pep musi grać o pełną pulę i liczymy, że Ster zamknie tym razem kilka akcji pakując piłkę z metra do bramki Orłów.

Mane (11.7) – jako jedyny w pełni spłacił kredyt zaufania, a na United w kryzysie trzeba wystawić zawodnika lidera PL.

Maddison (7.2) – kreator Lisów i ich najlepszy obecnie zawodnik. Strzelał gole w ostatnich dwóch meczach, które zaczynał w podstawie. Może to dopiero początek serii?

W ataku:

Kane (10.9) – Watford u siebie to opcja nawet na C. Harry ma dobry bilans z WAT i dajemy go na przełamanie.

Wilson (7.9) – punkty w 7 na 8 meczów. Teraz przyjeżdża najgorsza w obronie drużyna ligi, a Callum po 10 minutach rozegranych na kadrze na pewno będzie chciał się pokazać. Mocna kandydatura na C.

Abraham (7.7) – najlepszy strzelec ligi kontra 3 najgorsza defensywa na wyjazdach. Lider kapitańskich ankiet i ulubieniec tłumów.

Na ławce taniocha: McGovern (4.0), Nakamba (4.4), Elneny (4.3) i Reid (3.9).

Jest wielu dobrych kandydatów na C w tej kolejce, ale decyzją czytelników w tym tygodniu Abraham na C w Drużynie Bloga!

Powodzenia i zielonych strzałek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *