Home DRUŻYNA_FPL Drużyna Bloga na GW6

Drużyna Bloga na GW6

0
0

Nasze wybory na kolejkę nr 6

Taki mamy sezon. Marne 35 punktów, a razem z opaska Aguero – 41.

Adrian (2),

TAA (2), Vertonghen (6), Burn (2), Lundstram (2)

Sterling (2), Salah (9), KDB (1), Lanzini (2), Ceba (1),

(c) Aguero (6),

Generalnie w plecy, ale i tak zawsze mogło być gorzej.

Teraz nowy wybory.

W bramce:

Ryan (4.5) –  Newcastle ma najniższy współczynnik xGA ze wszystkich drużyn. Mecz pachnie więc bezbramkowym remisem, a szanse na CS Ryana są najwyższe w lidze spośród drużyn grających na wyjeździe – 31%

Trzech z tyłu.

Digne (6.2) – jakość w ofensywie Luki znamy, a dodatkowo szanse na CS drugie najwyższe w tej kolejce (za City) – 43%.

Willems (4.5) –  Dobry mecz + gol wahadłowego Srok. W meczu u siebie z Brighton, które na wyjazdach słabsze niż w domu, liczymy na punkty Holendra. Szanse na CS – 34%.

J.Ward (4.5) –   CS i 8 punktów w ostatnim domowym meczu. Już dwa domowe CS-y w tym sezonie i Palace bez straconego gola u siebie w tym sezonie. Na Selhurt Park ponadto pada najmniej goli w lidze, a teraz przyjadą tu zmęczone wczorajszym meczem w LE Wilki. Szanse na CS w tej rundzie na poziomie 33%.

Zaś w ofensywie raczej niszowo.

Mane (11.6) – 2 gole z Chelsea w Super Pucharze i mocny kandydat na C. Odkąd obaj grają w podstawie Mane zdobył 38 punktów, a Salah 33 (przy czym Salah rozegrał więcej minut), więc może kolejny raz Senegalczyk da więcej niż Mo.  Przekonamy się oczywiście w niedziele, ale w Drużynie obaj się nie zmieścili. Chelsea straciła zaś najwięcej goli w lidze obok Norwich (11), więc na CS-a Kepy bym nie liczył.

Son (9.6) –  ma dobry rekord z Lisami (5 bramek i 3 asysty w 6 spotkaniach). Odpoczął w LM, więc wyjdzie z dużym prawdopodobieństwem w podstawie, a wiemy jak zagrał z Palace. Przy zmęczonym Harrym to on będzie ciągnął ataki Totków, a że strzelać lubi to przecież wiadomo.

D. Silva (7.5) – odpoczął w LM, a gdy grają razem z KDB to właśnie Hiszpan gra wyżej. David wychodząc w podstawie ma średnią 6 PPM, a w meczu domowym gdy grał od 1 minut to zgarnął ostatnio 2 asysty i 10 punktów. Watford zagra do przodu, no i są bez CS-a od 19 spotkań. Na papierze wygląda nieźle.

McNeil (6.0) – Nasz niszowy wybór. Norwich straciło najwięcej goli w lidze (12) i dopuściło do największej ilości strzałów głową (23), więc wrzutki Dwighta na Barnesa, czy Wooda siać będą popłoch w szeregach obronnych Kanarków. Młodzian ma już 2 asysty w tym sezonie i niezłe szanse na kolejną.

W dobie punktujących napastników gramy trójką w ataku, choć jakbyśmy mogli, to byśmy zagrali i szóstką.

Aguero (12.1) – rest z Szachtarem (a pełny mecz Jesusa), lider klasyfikacji strzelców i punkty w FPL co mecz. Na 7 meczów z WAT – 10 goli i 2 ass. Dom, karne oraz KDB i DSilva za plecami.

Auba (11.0) – punkty daje Auba w każdym meczu (6,6,5,9,13). Teraz AV, która dopuściła do największej ilości strzałów, a Gabończyk konwersję strzałów ma zabójczą. Szpica, mecz domowy i karne. Czego chcieć więcej? Posiadacze każdy wynik poniżej 10 punktów przyjmą z rozczarowaniem. Bardzo mocny kandydat na C.

Pukki (7.1) – Teemu strzelił, tamtemu strzelił. Teraz Nick Pope, który łatwym rywalem nie będzie, ale jeśli Norwich przełamie defensywę The Clarets, to Fin powinien być zaangażowany w bramki. Jego obecny goal involvement to 89%!

Ławka tania acz zdrowa tym razem i (prawie cała) grająca: Button (4.0), Nakamba (4.4), Rico (4.1) i Hanley (4.0).

To jest dobra kolejka, bo jest wiele opcji na C. W związku z tym, że nie zawiódł to zaufamy mu ponownie. Sergio „Kun.Easy” Aguero na C w Drużynie Bloga.

Powodzenia i bawcie się dobrze w weekend! Startujemy już dziś wieczorem meczem SOU-BOU!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *