Home FANTASY PREMIER LEAGUE Drużyna Bloga na GW5

Drużyna Bloga na GW5

0

Drużyna Bloga na GW5

Welcome back!

Poprzednio Drużyna Bloga ugrała 55 punktów, a razem z nietrafioną pierwszy raz opaską Stera – 58.

Adrian (6),

Emerson (1), Zinczenko (6), Guilbert (2)

(c) Sterling (3), Salah (6), Maddy (3),  Mount (2)

Aguero (16),  Pukki (2), Haller (8)

No cóż, shit happens, ale puszczamy to szybko w niepamięć i po przerwie wracamy z następującymi wyborami.

W bramce:

Adrian (4.6) –  najtańsze możliwe podwojenie LFC. The Reds odzyskali pewność siebie, więc będzie dobrze, bo szanse na CS są najwyższe w lidze – 55%

Czwórką w obronie.

TAA (7.1) – mecz, który nie pachnie a śmierdzi CS-em, bo Sroki strzeliły tylko 3 gole w 4 meczach, więc Trent, który w meczach domowych zawsze dawał punkty ma szansę na kolejną zdobycz.

Vertonghen (5.3) –  Dostępny w promocyjnej cenie obrońca Totków wrócił do składu. Drugie najwyższe szanse na CS w tej rundzie gier – 50 %.

Burn (4.5) –  Najwyższe xG i xA wśród obrońców Mew (u red. GRUWWY siedzi w składzie), więc liczymy, że w twierdzy Brighton powstrzymają oni drużynę Dyche’a. Szanse na CS – 35%.

Lundstram (4.2) – Sir Lundstram wraca do składu. Święci na wyjazdach nie błyszczą (chyba, że grają w 11 na 10), a Szable domu ugrały już jeden CS (na 2 mecze). Zaś grający w pomocy Lundstram ma najlepsze liczby z obrońców do 5.0, o czym pisał kolega Coleinho. Ponadto szanse na CS – 36%.

W ofensywie ultra-premium, trzech kreatywnych w środku pola oraz dwóch na bokach.

Sterling (12.3) – tym razem City grają o 18:30, a nie 13:30, więc Raz już nie będzie musiał się chować przed słońcem. Liczymy, że super forma z kadry przełoży się na ligę i Pep nie posadzi go na ławce (bo przecież BSilva też rozegrał dwa mecze). Ster najczęściej jest też najczęściej w polu karnym rywali i miał najwięcej szans na gola z graczy Guardioli (7).

Salah (12.5) – jeśli już wybraliście swojego premium pomocnika z Liverpoolu, to się go trzymajcie. My dajemy tylko nieco większe szanse Mo na punkty w tej kolejce niż Mane, więc to Salah trafia do Drużyny.

KDB (9.8) – Pan Piłkarz. Główny kreator poczynań ofensywnych City jest w super formie. Najlepszy atak vs najgorsza defensywa ligi. Napisałbym że punkty Rudego są bliskie zdarzeniu pewnemu, ale to FPL, więc wszystko może się zdarzyć.

Lanzini (6.5) – Nasz niszowy wybór. AV dopuściła do największej liczby oddanych strzałów 77, a Argentyńczyk odpowiada z sfg i średnio w tym sezonie notuje 4.5 PPM.

Ceballos (5.7) – reprezentant Arsenalu, który jak tylko przełoży jakość z reprezentacji na ligę, to przyjdą (już nie tylko fartowne) asysty oraz zaczną wchodzić strzały. Watford to trzecia najgorsza defensywa liga i liczymy, że Ceba mając część sfg zapunktuje z Szerszeniami.

A na szpicy tym razem osamotniony:

Aguero (12.1) – no cóż, po reście Kuna podczas repów, musimy dać do składu lidera klasyfikacji strzelców, najlepiej punktującego zawodnika w grze i napastnika z karnymi (chyba nadal) przeciwko ofensywnie nastawionemu acz dziurawemu w obronie Norwich. Jesus od wtorku trenuje, ale w przyszłym tygodniu mecz LM, więc wcale nie jest powiedziane że po 2 tygodniach odpoczynku to akurat Kun będzie jutro pierwszym do zmiany.

 

Ławka czerwona jak skład Norwich, ale tania: McGovern (4.0), Hanley (4.0), Surridge(4.4), Nketiah (4.4)

Było kandydatów wielu, ale forma plus rest podczas repów zdecydowały, że to Sergio “Kun” Aguero będzie na C w Drużynie Bloga.

Powodzenia i zielonych strzałek!