Home FANTASY PREMIER LEAGUE Drużyna Bloga na GW36

Drużyna Bloga na GW36

0

Drużyna Bloga: GW36

Martinez – najlepszy bramkarz sezonu. Crystal Palace nie będzie łatwym przeciwnikiem, ale nauczeni sezonem wiemy – co Emi puści, to nadrobi w sejwach. Pewny punkt. Zawsze. Obojętnie na kogo gra.

Digne – w TGW zrobił to, co do niego należało. Dwa CSy, a terminarz zachęca do inwestycji. SHU-WOL-mci. Czekamy jeszcze na liczbę z przodu Łukasza. Łukasza, który trochę SFG może jeszcze pobić. Mile widziane dwa kolejne CSy.

Dallas – więcej punktów od mającego TGW Shawa. Klasyk. Kalendarz: bur-sou-WBA. Najlepiej punktujący obrońca w grze. Potencjał na dwucyfrową liczbę bramek na koniec sezonu (teraz ma 8). Grzech nie pickować przy takich fixach, cenie (5.3) i rosnącym posiadaniu.

TAA – świetny mecz z United, dwie asysty. W ostatnich 4 kolejkach: 7 strzałów, 14 kluczowych podań. Ma SFG i zielony terminarz: wba-bur-CRY. Nie zdziwią mnie opaski na ramieniu Trenta.

Salah – tylko jeden blank w ostatnich sześciu meczach. Ostatnie 4 mecze: 13 strzałów, 2 gole, 7 kluczowych podań, 1 asysta. Kalendarz: wba-bur-CRY. Mój kapitan.

Son – ostatnie 4 mecze: 10 strzałów, 3 gole, 12 kluczowych podań, 1 asysta. WOL-AVL-lei : takim kalendarzem i Koreańczykiem, które posiada prawie co drugi gracz FPL warto grać końcówkę sezonu.

Bale – niech żyje Bal – śpiewała Maryla Rodowicz. My śpiewamy: „Niech żyje Bale”! 4 gole w ostatnich 4 meczach, 10 strzałów. Wciąż jest niszą – 4.5TSB%. Kalendarz: WOL-AVL-lei

Raphinha – W 4 ostatnich meczach: 5 strzałów, 1 gol, 10 kluczowych podań, 2 asysty. Ktoś musi pograć w tę piłeczkę z Dallasem, nie?

DCL – Podwajamy Everton. W ostatnich 4 meczah: 10 strzałów, 2 gole, 4 kluczowe podania. Rewolwery się grzeją, zwłaszcza że zaraz w terminarzu Sheffield.

Kane – Król strzelców. Król asyst. Król wszystkiego. Jest podrażniony po 2 pkt z Leeds. Kalendarz aż zachęca do hitowania: WOL-AVL-lei. Nie wyobrażay sobie końcówki sezonu bez Hurricane’a. W ostatnich 4 meczach: 16 strzałów, 2 gole, 6 kluczowych podań

Ings – Ingsiak wyskoczył jak królik z kapelusza i może być fajną różnicą na koniec sezonu. Ostatnie 4 mecze: 11 strzałów, 4 gole, 3 kluczowe podania, 1 asysta. Kalendarz Saints: FUL-LEE-whu. TSB: 6.7%. Na pewno na tę kolejkę warto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *