Home DRUŻYNA_FPL Drużyna Bloga na GW30

Drużyna Bloga na GW30

0
0

Kun jaki jest, każdy widzi.

Drużyna zdobyła 57 punktów (60 z C).

Ryan – 9, TAA – 9, Luiz – , Shaw – 1

Sterling – 3 (C), Hazard – 6, Mane – 3, Pogba – -1, Bernardo – 3

Kane – 7,  Jimenez – 12

Z ławki za Luiza wchodzi Bennett z 5 punktami (po coś w końcu ta ławka jest).

Teraz GW30, gdzie wyborów też jest sporo,  a gwarancji punktów nadal brak.

W bramce:

Boruc (4.0) – nie poważam ataku Hud i nawet frajersko stracony gol przez Wilki nie zmienia mojej opinii, że Teriery nie mają siły rażenia. Boruc zagrał właśnie spektakularny mecz z City. Nie widzę dlaczego nie miałby utrzymać CS-a przeciwko HUD. Szanse na to buki oceniają na 37%. Dużo jak na Wisienki.

W obronie:

TAA (5.5) – jeśli ktoś jest bliski definicji „must have na najbliższe kolejki” to właśnie Trent. Szczerze to gdyby nie forma Barnesa i Wooda, rozważyłbym go na C. Szanse na CS – 58%.

Schlupp (4.5) niszowy wybór bloga. Grający w pomocy (raz w środku, raz na skrzydle) od GW25 obrońca Orłów ustabilizował swoją pozycję w drużynie Hodgsona. Orły mają wg buków szanse na CS około 47%, to trzeci wynik za LFC i City.

Diop (4.3) – najtańsze pewne wejście w obronę WHU i goal threat na przyzwoitym poziomie. Szanse na CS – 34%. Cardiff nie strzeliło gola od 2 meczów, a straciło 5. Liczymy, że ich impotencja strzelecka potrwa jeszcze chwilę.

W pomocy głównie kandydaci na opaskę:

Sterling (11.4) – forma domowa City jest absolutnie najwyższa. Strzelili 50 goli w meczach domowych, a Sterling choć ostatnio przegrał pojedynek z Borucem, to w ostatnich 5 meczach strzelił 2 gole (12 strzałów) i zaliczył 3 asysty. W meczach domowych zaliczył tylko 3 blanki (z czego CRY i MUN w podstawie + cameo z WHU) oraz aż 5 podwójnych zdobyczy (na 14 spotkań). A przeciwko Watfordowi zawsze (jak grał) zdobywał gola lub zaliczał asystę.

Salah (13.4) –  Teraz zagra z Burnley, z którym w pierwszym meczu ugrał asystę wchodząc na 25 minut. W ostatnich 4 meczach domowych zaliczył co prawda 2 blanki (z Lisami i Szerszeniami), ale też strzelił gola z Wisienkami i 2 z Orłami. No i nadal to jednak Salah, więc te ponad 250k osób które sprzedały Mo w ciągu ostatnich 3 kolejek, mecz o 13:00 w niedziele, oglądać będą zapewne w lekkim stresie. Tym bardziej, że Burnley czystego konta nie widziało od 6 meczów.

Mane (9.8) –  po serii goli przyszły dwa blanki, więc powołanie, jak u Salaha, trochę na kredyt. W pierwszym meczu gdzie LFC wygrał na wyjeździe 3:1, Sadio zaliczył 2 asysty i 9 punktów w pierwszym spotkaniu. Ostatnie 5 meczów domowych to jednak punktował (13, 8, 9, 7, 7). Liczymy, że podtrzyma tą serię.

H. Barnes (5.5) – pomocnik Lisów oddał najwięcej strzałów spośród pomocników FPL w ostatnich 6 tygodniach (21), w tym najwięcej z boxa (15). W drużynie znalazł się oczywiście bardziej słabością przeciwnika, bo Fulham ma nadal najgorszą obronę (w ostatnich 9 meczach tracąc co najmniej 2 bramki!), nawet jeśli ich atak, po zmianie trenera, nieco się ożywił.

W ataku:

Aguero (11.8) – Aguero bardzo lubi Watford. 6 goli i 2 asysty w ostatnich 5 meczach. Ponadto na 20 strzałów (15 z boxa) w ostatnich 5 kolejkach, strzelił 7 goli. Na Etihad bilans ma świetny – strzelił 15 goli w 13 meczach. Najważniejsza jednak liczba to – 11.6 PPM w meczach domowych gdy wychodził w podstawie.

Kane (12.4) – Kane lubi Świętych. 7 goli w 8 meczach. W pierwszym meczu zdobył 12 punktów. Kane nie jest zmęczony jak Son, zagra 90 minut i będzie walczył o Złotego Buta. Spurs strzelili najwięcej goli na wyjazdach (31) w 15 spotkaniach. 3:1 w pierwszym meczu. Punkty po kontuzji (8,1,7). Rozkręca się Harry.

Zaha (6.9)kolejny niszowy wybór Bloga. Brighton u siebie to idealny przeciwnik, gdzie mobilny atak Palace może sobie zdecydowanie „pohasać”.

Ławka najtańsza z możliwych (idealna pod FH): Stekelenburg (3.9), Simpson (3.8), McTominay (4.2) i Connolly (3.8).

Wielu zacnych grajków z dobrym kalendarzem, w drużynie nie zmieściło się tym razem.

Hazard, Gonzalo, Vardy, Kaku, czy Pogba, kilku z nich na pewno punkty wam da.

Kończąc zaś wasze oczekiwanie, wers już ostatni, o kapitanie.

Aguero na C w Drużynie Bloga. 

Przemawia za nim forma domowa, karne strzela i tydzień odpoczął.

Realnym by jutro Szerszenie napoczął.

Howgh!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *