Home DRUŻYNA_FPL Drużyna Bloga na GW3

Drużyna Bloga na GW3

0
0

We know things.

Wszystkich nie dało rady zmieścić, ale mamy skład na grubaśne, szablonowe punkty w GW3.

Pamiętajcie, że trzecia kolejka FPL kończy zmagania sierpniowe, więc dla najlepszego managera drużyny w lidze bloga po 3 kolejkach mamy grę FIFA 18 na PS4 od EA SPORTS FIFA POLSKA.

To będzie ważny tydzień. Test dla szablonu. My do naszego składu desygnowaliśmy następujących zawodników:

Lossl (4.5) – najlepiej punktujący zawodnik Hud sezonu 2017/18 prawdopodobnie (bo Wagner nie określił jednoznacznie co zrobi) wraca do bramki Terierów. Teraz do Huddersfield przyjeżdża impotentne w ataku (1 celny strzał) Cardiff, co zresztą Warnock przyznał na konferencji, więc szanse na CS wynoszą dla Hud wysokie 43% (tyle co Chelsea i Fulham), a lepiej w kontekście szans na czyste konto prezentują się jedynie obrony Live (56%) i Manchesteru City (53%).

Mendy (6.2) i Alonso (6.6) z tyłu, a w zasadzie z przodu, bo oni mają tyle wspólnego z obroną, co „tata Kazika z drogimi samochodami”.

Na trzeciego wchodzi Trent (5.0). Jego rożne i wrzutki jeszcze przyniosą punkty. Zobaczycie. Średnia 4,4 pkt na mecz w zeszłym sezonie, więc w tym może być tylko lepiej. Taką grafikę znalazłem na TT dla osób mniej przekonanych do TAA.

Do pomocy wskakują zaś drogie opcje kapitańskie; Salah (13.0) i Mane (9.8) oraz Hazard (10.5) w którego dobry występ (od pierwszej do przynajmniej 60 minuty), przeciwko przetrzebionej kontuzjami obronie Srok, mocno wierzymy.

Miki (7.1) jako nasz człowiek w meczu ARS-WHU. Swoją postawą zasłużył na wyróżnienie i miejsce w drużynie. 5 strzałów, ze czego 3 z boxa (tyle co Auba). 2 x 90 min. Gol, asysta i 2 BPS-y z CHE.

5 slot obejmuje mój nieukrywany faworyt ekipy Gracii – młody Will Hughes (5.0). Dlaczego jest on lepszym wyborem za 5.0 niż np. Kante napisałem już tutaj.

Na szpicy Aguero (11.0) Pisałem, że Kun zrobi Terierom „salahowski Watford”? Pisałem. Zabrakło jednej bramki, ale był słupek, czyli było blisko. Wiadomo, że Kun lepiej wypada w meczach domowych i ciągle jacyś eksperci wróżą mu ławkę, ale on teraz zagra przeciw ekipie, która traciła po 2 gole w obu rozegranych meczach i nie zanosi się, żeby akurat z City utrzymała czyste konto. W zeszłym sezonie Sergio miał udział przy golach dla City co 73 minuty. To drugi wynik za Salahem (co 70 min).

Ings (5.5)Danny jako skarbonka i nasz niszowy wybór nr 1 melduje się w jedenastce. Ings oddał 9 strzałów w drugiej kolejce, w tym 6 razy strzelał z boxa. Leicester w zeszłym sezonie straciło najwięcej goli na wyjazdach zaraz po West Hamie.

W ostatniej chwili wypadł z drużyny Mitrović (6.5), którego 11 strzałów oddanych w dwóch meczach to najwięcej zaraz po Aguero (13). Potencjalne ma karne oraz oddał najwięcej celnych strzałów ze wszystkich graczy Fulham (29) w poprzednim sezonie. Niestety niepewność odnośnie pierwszego składu Hamera, wymusiła zmianę last minute, żeby skład zmieścił się w budżecie.

Na ławce czekają; gotowy do wejścia Hamer (4.0) (jeśli nie zagra Lossl), Kamara (4.5) z szansami na punkty oraz Wilk Bennet (4.0) i Goran Stanković (4.0) jako potencjalnie grające opcje w tej kolejce.

Nieważne czy gonisz, czy bronisz. Salah na C.

Niechaj zielone strzałki towarzyszą Wam przez weekend!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *