Home DRUŻYNA_FPL Drużyna Bloga na GW27

Drużyna Bloga na GW27

0
0

Drużyna Bloga na GW27

Ostatnio wyglądało to bardzo słabo. 42 pkt, a 45 z Salahem na C pokazuje mizerię kolejki, ale też błędy prostego myślenia pt. potrojone City i Liverpool to gwarancja punktów. TAA, KDB i Ings – na nich można było polegać.

McCarthy – 2

TAA – 7, Stevens – 1, Holgate – 1,

Salah – 3 (6 z C), KDB – 14, Mahrez – 0 (1 pkt Haydena z ławki), Bergwijn – 2,

Aguero – 2, Firmino – 2, Ings – 7.

Teraz zebrane redakcyjne typy na kolejkę 27.

W bramce:

Pope (4.7) –  Bournemouth wykorzystało ostatnio moment nieuwagi Szabli wciskając im gola. Dyche na pewno uczuli na to swoich Zbójcerzy. Mecz domowy jest szansą na CS, sejvy i bonusy (szczególnie wysoką przy bezbramkowym remisie).

W obronie:

Doherty (6.1) – Wilki poprawiły obronę, a Doherty gra bardzo wysoko. Miał najwięcej szans na gola (11) i oddał najwięcej strzałów (25) spośród wszystkich obrońców. Teraz przed nim domowy test Norwich i oby tylko Traore częściej go zauważał. Szanse na CS – drugie najwyższe za LFC.

Gomez (5.3) – Gomez ostatnio zgarnął 2 bonusy i jest najtańszą opcją wejścia w obronę The Reds. Szanse na CS najwyższe w kolejce.

Egan (4.6) – dziś z Szefild do 11-tki wskakuje Egan. Brighton ostatnio nieskuteczne w ataku, a mecz domowy to 50% na CS Szabli wg mojej skromnej oceny. Wg buków ich szanse na czyste konto to Top5 najniższych kursów (zaraz za szansami United i Palace).

W pomocy:

Salah (12.8) – Salah vs WHU. DGW25 – pamiętamy.

Mane (12.2) – wg Kloppa jest wypoczęty (zmiana w przerwie meczu z Atletico). Zagra prawdopodobnie przeciwko Zabalecie. Mane lun Salah mogę oczywiście zaliczyć blanka (bo rzadko punktują razem), tylko nie wiemy, który tym razem, więc chcemy mieć obu.

KDB (10.8) – nie trzeba tłumaczyć obecności Kevina. Ponadto Lisy bez CS-a u siebie od GW15, dlatego można rozważyć także innych graczy City, dla których w drużynie nie starczyło tym razem miejsca.

Martial (7.9) – były dwa głosy za naszym niszowym wyborem czyli Bruno, i trzy za „człapiącym” Martialem z karnymi, grającym na szpicy. Wygrał Tony, więc teraz Watford u siebie, który ma 2 CS-y (BOU i NOR) w ost. 10 meczach wyjazdowych.

W ataku:

Auba (10.8) – jedyny pewny składu na weekend w ataku Arsenalu. Stabilna forma, wysoki poziom BPS, a Everton z jednym wyjazdowym CS-em (w GW1). To wybór trochę nudny, taki na 6-9pkt, ale jednak gwarantujący pewną powtarzalność.

Jimenez (7.8) – regularny w punktowaniu oraz zmieniony wcześniej w meczu z Espanyolem, więc będzie w miarę wypoczęty. Jimmy ma najwięcej szans na gola w ostatnich 4 meczach spośród napastników (7 razem z DCL) oraz jest drugi w strzałach (15) za Aguero.

Ings (7.1) – Burnley udało się jakoś wygrać ostatnio, jednak Aston Villa na wyjazdach (próba ostatnich 4 spotkań) prezentuje się obronnie trochę gorzej niż Zbójcerze (więcej goli straconych i dopuścili do większej ilości dużych szans). Oba zespoły grają o pełną pulę, dlatego licząc na otwarty mecz typujemy Ingsa do punktów. Na wyjeździe strzelił im już dwa gole w tym sezonie, kończąc mecz z 13 punktami. Prosimy o powtórkę.

Ławka: Button (3.9), Williams (4.1), Hayden (4.3) i Reid (3.9).

Zgodnie z sugestią redaktora Mixxersky’ego i wynikami ankiet – Mo Salah ponownie na C w Drużynie Bloga. 

Jakby jednak dostał resta to Ings na VC.

Udanego weekendu i zielonych strzałek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *