Home DRUŻYNA_FPL Drużyna Bloga na GW21

Drużyna Bloga na GW21

0

Pierwsza Drużyna Bloga A.D. 2019

Na kaca najlepsze jest piwo i mecz Premier League.

W bramce:

DDG (5.7) – Newcastle nie strzeliło bramki Fulham. Stawiamy, że w Nowy Rok Dave wejdzie z czystym kontem.

Blok defensywny:

Luiz (5.8) –  najwięcej punktów FPL ostatnio z obrońców Chelsea, która podejmie Southampton u siebie i ma największe szanse na CS wg bukmacherów.

Doherty (5.2) – legenda FPL tego sezonu zagra przeciwko Palace. Matt może dać punkty z każdym i o każdej porze.

Kolasinac (4.9) – idealny mecz dla Bośniaka na przełamanie złej passy. Na CS to nie ma co liczyć, ale na punkty z przodu zdecydowanie bardziej.

W pomocy:

Hazard (11.1) – potknął się na AWB, ale obawialiśmy się tego. Obrona Świętych zaś pokazała się z bardzo „zachęcającej” strony w meczu z City.  Grali już z Moratą przeciwko SOU i Haz zaliczył wtedy 14 punktów. Tym razem nie ma żadnego „ale”, żadnego AWB. Karne, mecz u siebie i forma. Valery? Ramsay? Ok.

Pogba (8.3) –  Man in Form. Gol lub asysta co 54 minuty.

Salah (13.3) – 4 podwójne zdobycze punktowe w FPL w ostatnich 5 kolejkach. Super forma kontra City, które czyste konto widziało w listopadzie. Strzeli w drugim meczu vs Top6 z rzędu?

Richarlison (7.0) – Lisy u siebie, które wygrywają z City by potem przegrać z Cardiff, są dobrym meczem na przełamanie. Przy marnie broniącym Evertonie szykuje się wymiana ciosów.

Son (8.7) – gdy Spursi strzelają, to on ma w tym udział. Jeśli przełamią obronę Cardiff, to sympatyczny Koreańczyk punkty powinien znowu dowieźć. Zresztą w tym sezonie można na niego liczyć (jak zaczyna w podstawie).

A ataku:

Auba (11.4) –  Fulham u siebie + karne + konieczność poprawienia morale = strzelanina ? Nie wiem jak będzie po ostatnim słabszym meczu (ale z LFC), lecz jest dużo argumentów za. 2 dublety w ostatnich 3 meczach u siebie (przedzielone skromną asystą z Hud) oraz do tego strzelił 2 gole i zanotował asystę z Fulham w tym sezonie wchodząc z ławki!

Deeney (5.8) – odpoczął. Nadal jest kapitanem i ma karne. Teraz wyjdzie na szpicy na przetrzebione Wisienki. Szanse na dżem wiśniowy w tym starciu całkiem spore.

Na ławce czekają w gotowości: Button (4.0), Jonny (4.3), Bednarek (3.9) oraz na ostatnim slocie ulubieniec managerów FPL i aktualny lider konkursu na Dzbana Roku – Abu Kamara (4.4).

W tym tygodniu wybór kapitana nie był łatwy.

Na C będzie jednak P-E Aubameyang. Nadal najlepszy strzelec Premier League, który zagra z zespołem, który stracił najwięcej bramek w lidze. .

Udanej kolejki, kobiecej wyrozumiałości oraz lekkiego kaca!

Pozdro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *