Home DRUŻYNA_FPL Drużyna Bloga na GW2

Drużyna Bloga na GW2

0

Zwycięskiego składu się nie zmienia.

Większość zawodników odpaliła. Blog przewidział prawie całą przyszłość. Stąd zawodnicy z grubymi punktami trafili do Drużyny Bloga jako „gwiazdy”, Ci bez których sobie życia nie wyobrażamy jako „dojne krowy”, a Ci niosący obietnicę wuchty punktów o niskim posiadaniu jako „znaki zapytania” i jednocześnie szanse na lepsze jutro. „Psów” brak.

Wszyscy opisani zostali już dokładnie tutaj, więc tylko pokrótce ich przedstawię.

Fabiański (4.5) – będą nacierać i strzelać Wisienki, to pewne. Lecz kto inny ma uratować „csnotę” WHU, jeśli nie rycerz Fabian?

Dalej super premium defendersAndy Robertson (6.0) i „kapitan” Mendy (6.1) tworzyć będą trzon obrony.

Na trzeciego dołącza Holebas (4.6) jako najmocniejsza opcja budżetowa. Zagra przeciw wymęczonym zbójcerzom Dyche’a, 3 dni po ich 2-godzinnej batalii z Turkami.

Statystyki wszystkich trzech (oraz wielu innych obrońców) redaktor GRUWWA przedstawił na vlogu nr 5.

Pozycja obowiązkowa na piątkowy wieczór z rozkminkami nad FPL.

Mamy także czerwone skrzydła w pomocy Mane (9.6) – Salah (13.0). Nie wchodzę w polemikę, kto lepszy, czy kto da więcej punktów. Obecnie uznajmy, że warto mieć obu. W każdym razie w tym sezonie szczególnie mocno współczuję Benowi Crabtree z powodu jego przywiązania klubowego.

Richa (6.6) reprezentuje zaś atak ukochanego klubu Bena, którego gracze będą się przedzierać przez zasieki sołdatów Hughesa. Mocnym kandydatem był też Tosun, ale zdecydowała niższa cena i trochę te 2 bramki 🙂

Maddison (6.5) to nasz niszowy wybór, ale jeśli zagra podobnie jak z United, punkty z Wilkami powinny tym razem wpaść.

Na szpicy Aguero (11.0) na HUD. Drużba Kloppa zrobi wszystko, żeby utrudnić życie Obywatelom. City jednak także zrobi wszystko, aby nie powtórzyła zeszłoroczna wpadka. Ja liczę, że Aguero po gorszym meczu z Arsenalem, tym razem zrobi niedzielnym przeciwnikom „salahowski Watford”. Tego się trzymajmy!

Vardy (9.0)fixtureproof Jamie ma w sobie mniej więcej tyle samo gracji, co Bullet-Tooth Tony z „Przekrętu”. Też podobnie jak Tony jest dobry w tym, co robi. To nie łyżwiarstwo figurowe, tutaj punkty dają za gole, a Vardy pokazał, że potrafi strzelać każdemu. Ranne Wilki mogą zostać jego kolejną ofiarą. Gol do pustaka? Postawiłbym że tak.

Arni (7.0) – forma z presezonu nie mogła się tak po prostu ulotnić. Cook i Begovic, to nie VVD i Allisson. Wniosek: Powinno być dobrze.

Na ławce w gotowości (aczkolwiek liczymy, że jednak się nie ruszą) czeka banda tanich najemników: Ben Hejmer (4.0), znany z plucia na przeciwników – Masułaku (4.5), Yellow Peltier (4.0) oraz młody padawan mistrza Zahy – Anakin Wan Bissaka (4.0).

I jeszcze last, but not least – Aguero na C.

Do boju!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *