Drużyna Bloga na Boxing Day

Staram się być grzeczny i rodzinie poświęcać całe Święta, żeby spokojnie obejrzeć dziś jak najwięcej meczów, a te których się nie uda na żywo, wieczorem zobaczyć z odtworzenia. Stąd wyłączyłem kompa, ograniczyłem czas spędzony przed ekranem telefonu i z lekkim opóźnieniem podrzucam Wam Drużynę Bloga.

W bramce:

Leno (5.0) –  jest anty-fanem obrony Arsenalu, ale akurat Leno nie można niczego zarzucić. Ma najwięcej obron w całej lidze i gdy przyjeżdża przetrzebione kontuzjami i bez formy Bournemouth na własną odpowiedzialność daje go drużyny kosztem Hendersona, Guaity czy Pickforda.

W obronie:

Lundstram (5.2) – Watford u siebie, to jest 50% szans na CS dla Szabli. Gramy dalej Lordem.

Digne (5.7) – rożne, nowy trener i ostatnio złapany CS – to przesłanki, że Lucas może nas pozytywnie zaskoczyć.

PvA (5.5) –  3 z ostatnich 5 wyjazdów WHU skończyli bez gola. Na niezbyt gościnnym Selhurt Park PvA ma wszystko, żeby utrzymać CS, a może dołoży też coś z przodu, gdyż w bramce stanie najpewniej topowy golkiper Roberto.

W pomocy:

Salah (12.2) – Salah wraca. Świetne liczby na przestrzeni ostatnich 4 meczów i powołanie do Drużyny.

KDB (10.4) –  najlepiej punktujący pomocnik w grze. Forma wyjazdowa świetna, a Wilki z dwoma defensywnymi pomocnikami w obronie przy rosnącej formie City będą mieć trudne zadanie, żeby zatrzymać walec z Manchesteru.

Willian (7.1) – Chelsea pokazała, że zadyszkę ma za sobą i znowu idzie mocno, zatem bohater The Blues z poprzedniej kolejki trafia do Drużyny.

Grealish (6.3) – Kapitan Jack ciągnie Villę za uszy. Bez blanka od 4 meczów domowych. Kiedyś zawsze grało się przeciwko Norwich. Można grać i tym razem, bo Kanarki tylko z dwoma CS-ami w tym sezonie.

W ataku:

Vardy (10.1) – nie ma żadnych podstaw, żeby go posadzić na ławce, bo LFC bez CS-a z drużynami obecnego Top6, a Vardy bez blanka od 10 kolejek.

Abraham (7.9) – Tammy ma świetne liczby w ostatnich kolejkach, więc czas na przełamanie ze Świętymi. Bukmacherzy za jego bramkę w tej kolejce płacą najmniej.

Kane (11.0) – Kane lubi Brighton (3 gole w 5 meczach), a bez Sona, gra będzie ustawiona pod niego. Liczymy, że jakiś karny wpadnie. Mewy od dawna (GW11) bez CS-a na wyjazdach.

Ławka dość mocna w razie rotacji (nie zapomnijcie właściwie ją ustawić): Button (4.0), El Ghazi (5.5), Aurier (5.1) i Hanley (4.0)

Po długich dywagacjach na C w Drużynie Tammy, a na VC (w razie czego) zgodnie z sugestiami odpowiedzialnego za kapitańskie wybory redaktora Mixxersky’ego – Grealish.

Zielonych strzałek Panowie i Panie!