Home FANTASY PREMIER LEAGUE Drużyna bloga GW9

Drużyna bloga GW9

0

Drużyna bloga na GW9

Mendy – z 28 celnych strzałów jakie przyszło mu obronić aż 25 obronił! co daje skuteczność na poziomie 89%! i teraz mamy spotkanie z Norwich u siebie, z tym Norwich które w ostatnich 4 zdobyło tylko 1 bramkę.

Rudiger – wrócił po kontuzji, raczej z pewnym składem na sobotnie spotkanie. I na pewno już każdy zauważył, z połowy bramek strzelonych przez Chelsea w tym sezonie, połowę zdobyli obrońcy.

Dias – tutaj liczymy na wyjście od pierwszej minuty.

Livramento – niektórzy proszą o gwiazdkę z nieba a inni o obrońcę za 4.0 który będzie grał w pierwszym składzie i zagra za coś więcej niż 2 pkt. W ostatnich 5 meczach Livramento 4 razy zdobywa extra punkty i aż 3 razy Southampton zagrało na 0 z tyłu! Co ciekawe z WHU, MCI i LEI a teraz spotkanie u siebie z Burnley

Salah 65.2% posiadania, Salah na C, bo pewnie nie raz czy dwa zatańczy w polu karnym United.

Son – WHU w meczach u siebie, 7 bramek straconych, 0 CS i w ostatnich 3 meczach tracili po 2 gole.

Mbeumo – Ostatnie 4 kolejki xG Non Penalty Jamie Vardy: 2.88 Mohamed Salah: 2.56 Bryan Mbeumo: 2.37.Przy takiej cenie…to jest bardzo dobra opcja.

Raphinha – tydzień temu, kilka osób bacznie śledziło jego powrotny lot na wyspy. Tydzień temu się nie udało ale w tym tygodniu zacznie od pierwszej minuty. Oby tylko utrzymał formę jaką zaprezentował w spotkaniach kadry.

Vardy – Lukaku out , Vardy in.

Jesus – dwa mecze resta i teraz mamy piękną różnicę na GW9. Czy zagra? Pewnie jest dużo większa szansa teraz, kiedy Torres wypadł z kontuzją. A przecież, tylko w pierwszym spotkaniu tego sezonu, nie zaczął od pierwszej minuty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *