Drużyna na GW8.

Fabiański – tym razem w bramce nasz człowiek na boiskach Premier League, który w 3 pierwszych domowych spotkaniach stracił tylko 3 bramki i zaliczył 1 CS. Dodatkowo, obrona Młotów pozwoliła na 11 celnych strzałów na swoją bramkę. a co najważniejsze, skromne 2 duże sytuacje strzeleckie przeciwników! Najlepszy wynik na własnym stadionie.

Chilwell – 5 spotkań z rzędu bez straconej bramki i teraz spotkanie z SHU, co zapowiada 6 CS z rzędu. SHU na wyjazdach całe 2 gole a ich xG bez rzutów karnych to 0.87. To nawet nie jest pół szansy na mecz. Ben w ostatnich 4 kolejach, stworzył 9 sytuacji strzeleckich( pierwsze miejsce wśród obrońców) Zaliczył 2 asysty.

Reguilón – brak obrońcy, którego drużyna zagra przeciwko WBA to niepotrzebna strata punktów. Dlatego wstawimy najnowszy nabytek Tottenhamu licząc na podstawowy skład w tym spotkaniu. WBA na 4 ostatnie spotkania , 3 bez strzelonej bramki.

Lamptey – a tutaj prosta historia, ponieważ liczymy na pkt z ataku i obrony.  Te jego kontuzje to może być plus, dogra do 60 minuty i zejdzie z CS.

Sonodpoczął sobie w tygodniu i teraz w pełni sił zagra z WBA. Odpoczywał sobie na ławce , po czym 17 sekund po wejściu na boisku zaliczył asystę. W każdym spotkaniu wyjazdowym obecnego sezonu, Son przynosił pkt. Nie mogło być inaczej, jeżeli zdobył do tej pory 7 bramek na wyjazdach.

Zaha – wstawienie Zahy do składy jest ryzykiem vs 5 bramek i 1 asysta w tym sezonie, 4 pomocnik w FPL (49 pkt) z formą 7.7 i średnią 7.0 pkt na mecz. Pytanie z jakim Leeds Zaha zagra…Leeds z Aston Villa idą na CS a Leeds z Leicester na 10+ pkt dla Zahy.

Ziyech – zakładamy, że Ziyech wyjdzie w podstawowym składzie. Jeżeli tak się stanie, to można założyć , że będzie jednym z lepszych zawodników na boisku.  Bramka z Krasnodarem, bramka i asysta z Burnley. Zmiana systemu Chelsea na 4-3-3 gdzie Ziyech gra najbardziej wysuniętego zawodnika, powinna przynieść pkt z FPL.

 

Bowen – 39 strzałów przeciwników, 17 dużych sytuacji strzeleckich. 14 bramek straconych. To są liczby w obronie jakie zrobiło Fulham w tym sezonie. I my te liczby chcemy wykorzystać wstawiając do składu pomocnika WHU. Tym razem, będzie to Bowen. =>Niszowy wybór

Kane – 300 spotkań, 200 bramek dla Spurs. Nie ma opcji aby zagrać bez Harrego GW8. 5 bramek w ostatnich 4 spotkaniach, najlepszy wynik wśród napastników. 3 asysty, też wiecie, najlepiej. 19 strzałów, no prawie najlepiej.

Werner – w ostatnich 6 meczach Chelsea , Werner zdobywał bramki w każdym spotkaniu, kiedy Chelsea zdobywała bramkę. I wtedy mamy 6 bramek w 4 meczach. Jeżeli ktoś szukał różnicy na C , to ma dobrą opcje. I jak potwierdził Lampard na konferencji, Werner dostaje karne.

Lacazette – niedziela, 20:15 i będziemy mieli Lacazette w składzie. To będzie różnica. Rozliczmy się po 22 w niedzielę.

 

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA