Home FANTASY PREMIER LEAGUE Drużyna bloga GW8

Drużyna bloga GW8

0
0

Drużyna bloga na GW8.

Ramsdale – bramkarz z drużyny, które zgarnęła 3 CS w 4 ostatnich meczach. W tym czasie, obrona Arsenalu pozwoliła na 10 celnych strzałów!

Cancelo – oprócz CS jaki wynika z licz tego sezonu, szczególnie z gry obronnej City, João Pedro Cavaco Cancelo daje jeszcze duże nadzieje na bramką lub asystę. Jedna rzecz jaka jest potrzebna…celny strzał na bramkę przeciwnika. Z 10 strzałów z tego sezonu, tylko 1 był celny.

Duffy – obrońca z największą liczbą strzałów, 13. Obrońca z największą liczbą strzałów z pola karnego, 13. obrońca z największą liczbą strzałów głową, 11. Do tego 3 celne strzały, co również jest najlepszym wynikiem dla obrońcy. A teraz spotkanie z Norwich.

Cash – Cash zaczął grać wyżej, 13 razy dotyka piłkę w polu karnym. 3 strzały z pola karnego, 1 gol.

Salah – 70 pkt w 7 meczach. Średnia 10 pkt na mecz. W 6 meczach z Watfordem, Salah zdobył 8 bramek i zaliczył 2 asysty. Salah na C.

Son – jeżeli Tottenham zdobywa bramkę w tym sezonie, to Son albo asystuję albo taką bramkę zdobywa. 8 bramek straconych w 4 ostatnich 4 meczach, to są słabe liczby a takie właśnie ma najbliższy przeciwnik Sona, czyli Newcastle.

Saka – 9 strzałów z pola karnego, tylko Salah i Mane oddali więcej strzałów z pola karnego. Do tego mamy mecz u siebie oraz cenę, chociaż najpierw cenę a później mecz u siebie.

KdB – musiałem sprawdzić zanim wrzucę tutaj taką liczbę, posiadanie KdB przed meczem z Burnley to 2.3%. Jeżeli szukać różnica to właśnie takich.

Armstrong – 11 strzałów, 4 celne i 0 bramek. Wśród napastników z 10+ liczbą strzałów, tylko Kane nie zdobył bramki. Czy teraz z obroną Leeds piłka w końcu zatrzepocze w bramce?

Vardy – 12 strzałów, 12 z pola karnego, 4 celne i 4 bramki. Drużyna United przyjedzie bez dwóch podstawowych środkowych obrońców.  Poza tym, United z tylko CS w tym sezonie.

Maupay – 4 bramki w 7 meczach a teraz Norwich. Drużyna , która pozwoliła na stworzenie 12 dużych sytuacji strzeleckich, przy 22 strzałach celnych. Czyli ponad połowa strzałów celnych , to duża sytuacja strzelecka.  Jest potencjał na duże pkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *