Home FANTASY PREMIER LEAGUE Drużyna Bloga GW7

Drużyna Bloga GW7

0

Drużyna na GW7.

Podwójna obrona Wilków, do tego Rudiger, bo ma pewny skład ( chyba xD) a zawodnicy Southmapton potrafili do tej pory stworzyć tylko 6 dużych sytuacji bramkowych. Jeżeli nie strzelą bramki z Chelsea , to będzie ich 4 mecz bez strzelonej bramki. Do tego najlepiej punktujący obrońca sezonu Cancelo…czy za wcześnie? na CS pewnie nie ma co liczyć ale Cancelo daje dużą szansę na bramki z ofensywy…może w końcu w tej kolejce jeden z jego strzałów wpadnie do bramki? w tym sezonie oddał już 10 strzałów i dalej jest bez bramki. I tak wszyscy z daleka od spotkania LFC-MCI a tam średnia bramek w ostatnich 4 spotkaniach wynosi 3.75 bramki.

W pomocy mamy 3 tanich zawodników i jedną drogą różnicę.  Benrahma drugi najlepiej punktujący zawodnik sezonu, Sarr? trzeci najlepiej punktujący zawodnik sezonu.  Raphael Dias Belloli jest w wybornej formie…po bramce w dwóch kolejnych meczach. A do tego Son, jako różnica…Son pcha do przodu Tottenham. 3 bramki już w tym sezonie zdobył a w sumie to nie było zbyt dużego wyboru wśród pomocników, to można zdecydować się na taką różnicę.

CR7 out Lukaku In, pewnie jeden z popularniejszych ruchów na rynku , CR7 sprzedało dziś 175k. Wybór Lukaku w tej kolejce jest oczywisty, spotkanie u siebie z przeciętnym przeciwnikiem. CR7 to CR7…taki banał ale prawdziwy. A Everton nie jest monolitem w obronie. Przypomnę niedawne 3 stracone gole z AV.  Antonio na C, to pewnie tez można uznać za różnicę, bo tutaj wszyscy pójdą z Lukaku a Antonio tylko w jednym meczu tego sezonu nie strzelił bramki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *