Home FANTASY PREMIER LEAGUE Drużyna Bloga: GW34

Drużyna Bloga: GW34

0

Drużyna Bloga: GW34

Lloris – Sheffield nie zagra drugiej takiej kolejki jak z Brighton. Niezły pomysł na różnicę – 7.2TSB%. Na CS Spurs czekają od GW29. Na kim się przełamać, jeśli nie na Sheffield?

James – w ciemno można oczekiwać pierwszego składu z Fulham, bo z Realem wszedł tylko z ławki. Liczymy na CS i coś z przodu – w ostatnich 4 meczach: 3 strzały i 7 kluczowych podań.

Castagne – gol i asysta w ostatnich dwóch meczach to coś, na co czekali kibice Lisów. Były piłkarz Atalanty w końcu zdaje się wracać na dobre, ofensywne tory – a to przecież obrońca. Castagne do Kelechiego i gol? Nie mamy nic przeciwko. Posiadanie Belga wynosi 6.6TSB%. Cena jeszcze nie sięgnęła 6.0 – ciekawa różnica.

Digne –   Everton wciąż liczy się w walce o puchary, a terminarz The Toffees zachęca do zainwestowania. AVL-whu-SHU-WOL-mci. W zanadrzu jeszcze DGW, bo trzeba gdzieś wcisnąć drugi mecz z Aston Villą. Digne ma sfg, fajną lewą nogę…i fajną cenę – 6.1. Jeśli ktoś gra 4 obrońcami, to warto zainwestować w niego zamiast w kolejnego budżetowego pomocnika.

Lingard – jeśli ktoś ma powieść WHU to właśnie LingZ. Ostatnie 4 mecze: 12 strzałów, 4 gole, 2 kluczowe podania, 1 asysta. Burnley pokazało, że potrafi napsuć krwi faworytowi (?), ale jeśli Młoty marzą o LM, to muszą wygrać ze Zbójcerzami.

Son – ostatnie 4 mecze: 9 strzałów, 2 gole, 7 kluczowych podań. Tottenham rozegra pierwszy ligowy mecz pod Masonem, więc liczymy na czystą głowę piłkarzy Spurs.

Fernandes – rozbił Romę i wygląda na kogoś, kto jest w dobrym humorze. A dobry humor to dobre punkty. Meczu z Liverpoolem nie powinien opuścić – jeśli rest, to w rewanżu w Rzymie. Czkeamy na powrót efektywności w lidze: 14 strzałów i 7 kluczowych podań w ostatnich 4 meczach dało zaledwie jedną asystę. O Liverpoolu można mówić wiele, ale nie to, że stanowi monolit w defensywie.

Pereira – cena jak za worek kartofli na promocji, a w zamian dostajemy pełnowartościowy posiłek. 5.5; form:10.5; posiadanie: 5.7TSB%. Co może pójśc nie tak? Mecz z Wolverhampton jawi się jako kolejna okazja na to, by udowodnić, że Pereira powinien zostać w PL po spadku The Baggies. Ostatnie 4 mecze: 13 strzałów, 4 gole, 9 kluczowych podań, 2 asysty. Pan Piłkarz.

Kane – to może być last dance Hurricane’a w Tottenhamie. Generator wkurwu u króla strzelców rosyjskiego mundialu zaraz przebije sufit. Ostatnie 4 mecze: 19 strzałów (!), 5 goli i 2 kluczowe podania. Mecz z Sheffield. Pewnie pierdyliard opasek, więc warto dawać, niźli nie dawać.

Iheanacho – nowy Odemwingie wciąż nie zawodzi. od GW26 punkty: 9-9-17-2-13-6-12. Wnioski wyciągnijcie sami i jeśli nie boicie się piątkowych meczów, to dawajcie Kelechiemu opaskę na Souhampton. Dziękuję za uwagę.

Wood – Krzysiek Drewno strzelił hat-tricka Wolverhampton. Na wyjeździe. Zbójcerze nie spadną, Zbójcerze nigdy nie spadną! W ostatnich 4 meczach oddał: 20 strzałów, z których 4 wpadły do siatki. Wykonał 6 kluczowych podań, które zamieniły się na 3 asysty. Mecz z WHU, który walczy o Ligę Mistrzów może znów mieć nieoczywistego bohatera. 6.2 – koszt. Posiadanie – 2.9TSB%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *