Skład na GW2.

Martinez – długo się zeszło z tym transferem, ale w końcu jest. Martinez w Aston Villi a my od razu wstawiamy go do naszego składu na GW2. Spotkanie u siebie z SHU, z zespołem który oddał tylko 43 celnych strzałów w meczach wyjazdowych.  Najgorszy wynik poprzedniego sezonu. Może być dobry debiut w nowym klubie.

Digne – 72 sytuacje stworzone w poprzednim sezonie, to drugi najlepszy wynik za TAA. Potwierdził umiejętności podczas GW1. Czy w spotkaniu z WBA można liczyć na CS? Według nas jest na to duża szansa.

Justin – szukając obrońcy za 4.5, wybraliśmy Justina.  Spotkanie u siebie, przeciwko Burnley, które to oddało tylko 51 celnych strzałów w meczach wyjazdowych, to drugi najgorszy wynik poprzedniego sezonu.

Lewis – zagramy obrońcą Newcastle. Widać było potencjał podczas GW1, 3 sytuacje stworzone. W spotkaniu przeciwko Brighton u siebie, widzimy szansę na CS oraz poszukamy pkt z przodu.

Auba – bardzo wysoka forma Auby w ostatnich spotkaniach. 8 bramek w ostatnich 7 spotkaniach. Nowy kontrakt. Współpraca z Willianem zapowiada się ekscytująco. Według ankiety na C, prawie 60% graczy wystawi go na C w spotkaniu z WHU. Nie można się dziwić takiej decyzji. WHU to drużyna która pozwoliła na najwięcej dużych sytuacji strzeleckich pod swoją bramką w meczach wyjazdowych w poprzednim sezonie. 6 błędów prowadzących do gola, to drugi najgorszy wynik. I my zrobimy podobnie. Auba na C.

Salah – zacytuję

9 strzałów w tym 8 z boxa (w sumie 21 kontaktów w boxie). Dwa rzuty karne. Hat-trick. 20 pkt. Teraz wyjazd do Londynu na mecz z grającą bez bramkarza Chelsea. Chelsea, której w 11 meczach strzelił 5 bramek okraszonych 2 asystami. Jego szanse na bramkę również wynoszą ponoć 43%.

to napisał nasz kolega Mixersky na temat kapitana na GW2. i nic do dodania więcej w tym temacie.

Bruno – 9 spotkań w poprzednim sezonie, 8,88 PPG. 4 mecze z 10+ pkt. Ogólnie, zdobył 80 pkt z czego 40 pkt u siebie i 40 na wyjeździe. Pierwsze spotkanie w sezonie u siebie przeciwko Crystal Palace, które na wyjazdach gra słabiej niż w domu.

Barnes – 5 strzałów 2 celne 0 bramek przy xG 0,65. dla mnie to dobry powód aby zawodnik za 7.0 dostał szansę, w spotkaniu u siebie.

Klich – spokojnie, nie zepsujemy 🙂 Jeżeli możesz wstawić rodaka do składu vs Fulham,  szczególnie takiego który ma pewne miejsce w składzie i który został zawodnikiem spotkania w swojej drużynie w spotkaniu na Anfield, a w dodatku zdobył tam bramkę, to nie ma się nad czym zastanawiać.

Wilson – Wilson lubi grać przeciwko Brighton, w 6 spotkaniach zdobył 4 bramki i 3 asysty… tak samo jak lubi grać przeciwko WHU. Te 4 strzały z WHU i bramka, bardzo dobra postawa na boisku, przy cenie 6.5 daje bardzo dobrą opcję na GW2.

DCL – z trójki Rodriguez/Richa/DCL wybór padł na DCL-a. Oczywiście każdy z tych zawodników, ma swoje zalety ale to jednak DCL jest najtańszym zawodnikiem z tej trójki. I na dziś, to musi nam wystarczyć przy decyzji, koto wybrać z tej trójki. Oby obrona WBA zagrała na odpowiednim poziomie 😉

 

Ławka: Nyland, Struijk, Mitchell i Brewster.