Home FANTASY PREMIER LEAGUE Drużyna bloga GW2

Drużyna bloga GW2

1
0

Drużyna bloga na GW2.

Sanchez – bardzo dobra gra przeciwko United w GW. Bardzo blisko CS , to może teraz z Newcastle?

Cancelo – w pierwszej kolejce spokojny występ Portugalczyka, to teraz na rozwinięcie skrzydeł beniaminek z Bournemouth w meczy u siebie. Czy potrzebujemy czegoś więcej aby wstawić Cancelo do składu? Tyle wystarczy.

Taa – 2 bramki stracona przez Liverpool vs Crystal Palace w ostatnich 6 meczach, plus wszystko to co przyniesie z ofensywy.

Zinchenko – trzeba iść za ciosem, jego cena nie podskoczyła przez przypadek. Asysta w pierwszym meczu, dobry występ na boisku.

Salah – wstawienie Salaha do składu , to oczywista oczywistość. Tym razem , nie na C.

Foden – jest szansa, że wyjdzie w pierwszym składzie. W spotkaniu z WHU, 2 sytuacje stworzone , które zostały wycenione na xA 0.50. To jest dobry prognostyk na 2 kolejkę.

Martineli – 2 strzały, 1 gol. Czy można od tego zawodnika oczekiwać więcej? Tak można a nawet trzeba i teraz czekamy na dwu cyfrowy wynik w FPL.

Rodrigo – ile osób powiedziało po jego bramce, miałem go brać. To teraz aby nie gadać,tylko zarobić te pkt. Szczególnie, że mamy wyjazd na Southampton.

Haaland – Haaland na C. Czyli tak jak w naszej sondzie. Oczekujmy xG na poziomie powyżej 2 i ponownie 10+ pkt x2

Jesus – dajemy mu drugą szansę, po takim presezon zasługuje na to.

Welbeck – nie ma już Trójki poza radarem, to wstawmy pewnego kandydata do tej rubryki. 5 strzałów z czego 4 z pola karnego z United. Bardzo fajne liczby, gorzej jest z xG który uzbierało się na całe 0.34. Ale i tak liczymy na dobry występ.

Jeden komentarz

 1. Bart

  22 sierpnia, 2022 at 11:14 pm

  6/11
  DB – 73 (2)
  Ja – 43 (0)

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *