Czekając na rotacje

Pope – SHU zdobyło 4 bramki w 7 meczach wyjazdowych , najgorszy wynik w Premier League. To wstawimy bramkarza Burnley do bramki.

TAA – 3 strzały i 4 sytuacje stworzone vs WBA. Trent powoli wraca do formy a u Nas na mecz wyjazdowy z Newcastle.

Dier – może w końcu z Fulham drużyna Mourinho zaliczy CS? Kiedy jak nie z Fulham? Z drużyną która w 4 ostatnich meczach, dwa razy zagrała na 0 z przodu?

Justin – poszukamy CS z drużyną która w ostatnich dwóch meczach nie potrafiła trafić do bramki przeciwnika, nawet kiedy tak jak w ostatnim spotkaniu przeciwnik grał w 10.

Bruno – w ostatnich 2 meczach 3 bramki i 2 asysty. Tutaj się nie ma nad czym zastanawiać, po prostu trzeba na mecz domowy z Wilkami Portugalczyka wstawić do składu.

Salah

Trochę za łatwo było z WBA…

a teraz trzeba spokojnie trzymać Salaha w meczu ostatniej kolejki z Newcastle.

Mane – w ostatnich 2 meczach z Newcastle 3 gole. A sam Liverpool w ostatnich 5 meczach zdobył 15 bramek z Newcastle, dlatego tez potroimy zawodników LFC w naszej drużynie.

Soucek – tani i dobry zawodnik do składu, którego każdy gol czy asysta powodują podwójne zdenerwowanie u kolegów bez sympatycznego Czecha w składzie.

Vardy – czołowy strzelec Premier League , zdecydowanie lepiej radzący sobie na wyjazdach pojedzie na stadion Crystal Palace do drużyny która w ostatnich 2 meczach stracił 10 bramek a przeciwnicy oddali 35 bramek na bramkę Guaity. Takie proste 2+2, tylko rotacja może to popsuć.

 

Kane – z Fulham u siebie, Harry Kane. Co może pójść nie tak? Dwa mecze z rzędu bez strzelonej bramki albo asysty , czas na przełamanie.

Bamford – 10 bramek w 15 meczach, do tego teraz dostał karne i mamy wyjazd na WBA.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA