Drużyna bloga na GW15

McCarthy – taka ciekawa statystyka, w ostatnich 6 spotkaniach tylko raz Fulham trafiło do bramki Świętych. I mimo całej sympatii do drużyny Fulham, to liczymy na CS u Świętych.

Stones – w ostatnich 4 meczach, kiedy Stones grał w podstawowym składzie City, jego drużyna nie straciła bramki. 4.9 mln, kiedy ostatnio mieliśmy obrońcę City w tej cenie, którego można potraktować za podstawowego zawodnika drużyny? To jak go nie wstawić na mecz u siebie z Newcastle?

Robertson – WBA z xG 0.04, to może tym razem obrona LFC zachowa CS? Ile to już takich spotkań było w tym sezonie? z WHU albo SHU…a nawet gdyby , to Robo stwarza zagrożenie pod bramką przeciwnika. 11 sytuacji stworzonych w ostatnich 4 kolejkach, najwięcej wśród obrońców. Tak samo jak 2 asysty.

Coufal – a ten sympatyczny Czech stworzył 10 sytuacji i zaliczył 1 asystę…taki mini Robo dla tych z mniejszym budżetem. Może jakiś CS wpadnie nawet , bo to Brighton u siebie.

Sterling – Odpoczął z Burnley i widać poskutkowało…tylko w jednym z ostatnich 4 spotkań Sterling nie przyniósł punktów. W tym czasie, 2 gole i 2 asysty. Średnio pkt na mecz 7,75 i w od GW11 jest to najlepszy wynik w drużynie Pepa.

Salah – Król na C. 11.25 pkt na mecz w ostatnich 4 meczach.

Grealish – 14 sytuacji stworzonych w ostatnich dwóch kolejkach, drugi KDB z 9. Wywalczony rzut karny…7 strzałów i 1 celny. Spotkanie z Palace to może być nasze pożegnanie z Jackiem na najbliższe kolejki.

Zaha – tak, wiemy że Zaha nic ostatnio nie dał ale popatrzmy na jego historię punktów…grube punkty co kilkanaście kolejek. Nie widać tego w strzałach, stworzonych sytuacjach. Po prostu raz na kilka kolejek robi dwucyfrowy wynik. To może teraz z AV? Po takiej wpadce jak z LFC.

Bamford – w 4 ostatnich meczach Bamford oddawał po 3 strzały na mecz, zdobył 2 gole przy xG 2.18. To cieczy, to oznacza, że Bamford dochodzi do dobrych sytuacji strzeleckich a co najważniejsze, wykorzystuje je! Teraz Burnley, zobaczymy jak Pope wytrzyma nawałnice drużyny Leeds. 63 strzały w tym 24 strzały celne w ostatnich 4 kolejkach.

Firmino – 3 gole i asysta w ostatnich dwóch meczach. Taki dorobek z 6 celnych strzałów przy 7 oddanych! kapitalne statystyki Brazylijczyka. A teraz WBA…przy takiej skuteczności, Firmino może rozbić obronę beniaminka.

DCL – DCL nie przestaje zdobywać punktów…chociaż w ostatnich 3 meczach nie zdobył bramki to i tak zaliczał asystę. I nie jest tak, że nie było go widać na boisku. W ostatnich 4 meczach, oddał 10 strzałów , 6 było celnych , zdobył 1 bramkę a xG tych strzałów był na poziomie 2.9! Widać jaki mamy potencjał na punkty i teraz SHU!

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA