Drużyna bloga na GW13

Sanchez – może ten bramkarz nie popełni takiego błędu jak Henderson w ostatnim spotkaniu SHU. Do tego 4.4 mln i miejsce w bramce.

Robbo – czy możemy mówić o powrocie formy , jeżeli w 5 ostatnich spotkaniach mamy 2 asysty.. żadne obrońca nie zrobi tylu asyst w tym czasie. To powoli można zaczynać o tym mówić a jak tak, to nawet utrata CS nie będzie taka bolesna.

Targett – sprawdzimy co też nowy trener WBA wniesie do Premier League. Big Sam pewnie zacznie od prostej dewizy. Nie stracić bramki…o strzelaniu goli pomyśli później.

Saiss – dwa mecze z rzędu w podstawowym składzie, to może oznaczać powrót do podstawowego składu. A teraz spotkanie z Burnley, tak tym samym Burnley które oddało 6 strzału z AV przy xG 0.32

Salah

i nie ma się nad czym zastanawiać zagra czy nie zagra? Lepiej się sprażyć na rotacji niż mieć w plecy kilka grubych punktów.

Grealish – 6 strzałów, 6 sytuacji stworzonych z Burnley. Zakładamy, że z WBA będzie podobnie ale tym razem, koledzy zagrają lepiej albo On wykorzysta swoje sytuacje.

Son – 23 strzały, 14 celnych , 11 bramek. W teorii tych bramek powinno być max 5 bramek xG 4.34…a w praktyce mamy 114 pkt i pierwsze miejsce w wyścigu o Złotego Buta. I nie ma się nad czym zastanawiać.

Bruno – dwie asysty drugiego stopnia z SHU…a Leeds to drużyna która pozwoliła na 14 dużych sytuacji strzeleckich. Tym razem będą pkt z dobrej gry.

Kane – Mamy 3 gole, 4 gole i 2 gole w spotkaniach z Leicester. 10 spotkań, 16 bramek. Kane na C.

Wilson – od czasu powrotu na boisko, mamy 1 bramkę i 2 asysty. Teraz przyjdzie zagrać z Fulham i oczywiście to już nie jest to Fulham na które polowaliśmy ale Wilson jest opcja na każda obronę poza TOP6.

Giroud – w trzech ostatnich kolejkach, 2 gole. Kiedy cały świat zastanawiał się jak będzie grała Chelsea z nowymi zawodnikami jak Werner czy Ziyech. Ile to bramek będzie a kiedy już cały kurz medialny opadł , potrzeba Giroud aby cokolwiek wpadało do bramki przeciwników.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ NA BLOGA