Drużyna na BGW18.

Lloris – w ostatnich 4 meczach u siebie Tottenham zgarnął 3 CS.

Cancelo – po pierwsze Burn po stronie na którą będzie atakował João Pedro Cavaco Cancelo a po drugie xA 1.44 i 0 asyst, kiedy jak nie z Brighton?

Stones – CS jest bliski, xGA 0.28 w 4 ostatnich meczach domowych. 3 CS i tylko jedna bramka stracona. 5 celnych strzałów, na tyle pozwoliła obrona City.

Tierney – dwie asysty i bramka w ostatnich 3 meczach oraz asysta w FA CUP.

Smith Rowe – najsensowniejsza opcja w cenie poniżej 4.5 mln, 3 asysty w ostatnich 3 meczach. Bramka w FA CUP. To jest forma a jeżeli szukamy kasy na zawodników Spurs , City czy United to Smith Rowe jest bardzo dobrą opcją.

Bruno – 7 spotkań na wyjeździe, 70 pkt zdobytych. Wychodzi dosyć ciekawa forma 10 pkt na mecz w spotkaniu wyjazdowym. Z tych 7 spotkań w 5 zdobył 10+ pkt.

Rash – średnio 8,42 w meczach wyjazdowych, kiedy wypada Sterling można pójść za tymi liczbami i poszukać dobrych punktów w kolejnym meczu wyjazdowym.

KdB – bo City zagra z Brighton w meczu u siebie gdzie w ostatnich 3 meczach zdobyła tylko 5 bramek a według xG powinno być tyć tych bramek ok 9.

Son – spotkanie z AV na wyjeździe nie wyglądało za dobrze w kontekście #FPL ale spotkanie z Fulham u siebie jest już bardzo dobre. xGA Fulham w ostatnich 5 meczach wyjazdowych wynosi 1.77.

Kane – no nie można w takiej kolejce zagrać bez HK, szkoda nerwów.

Lacazette – 3 ostatnie mecze to 27 pkt, średnia na mecz można policzyć samemu. 8 strzałów, 7 z pola karnego , 5 dużych sytuacji strzeleckich i z tego mamy 4 bramki. Do tego mamy CPL, które jest bez CS w tym sezonie w meczach wyjazdowych i straciło 14 bramek na wyjazdach. Czy to dużo? 15 straciło WBA. w ostatnich 4 spotkań wyjazdowych obrona CPL pozwoliła na 12 dużych sytuacji, najgorszy wynik ( gorsze jest Leeds ale oni u mnie są poza skalą)