Home FANTASY PREMIER LEAGUE Costa z kontuzją, Aguero bez formy, jak żyć?

Costa z kontuzją, Aguero bez formy, jak żyć?

0
0

Wszytko to w cieniu kolejki 33 kiedy będziemy mieli okrojoną kolejkę. Zabraknie Giroud, Benteke i Austina. Nie będzie również Defoe a bardzo możliwe że wypadnie również Sturridge. Patrząc na te wszystkie nazwiska widać że nie da się przejeść suchą stopą w najbliższych kolejkach. Czekają nas trudne decyzje.

Zacznę od Aguero. Czy sprzedawać? Jeżeli ktoś nie sprzedał go do tej pory to raczej tego nie zrobi w tym momencie. Zagra w 33 kolejce i takie mecze go czekają od 33 kolejki WHM,AVL,tot,QPR. Do tego przeciwko United przeciwko którym zagra w tej kolejce w 6 spotkaniach ligowych ustrzelił 5 bramek. Jak możecie zobaczyć na stronie City, oni też to przypominają i liczą że podtrzyma passę o TU!. Tylko co się z nim dzieje? Jak to jest możliwe że oddając 22 strzały na bramkę przeciwnika nie zdobył ani jednej bramki? Jedna z kolejnych zagadek ludzkości, coś pomiędzy Roswell a potworem z Lohness. Za zdecydowałem się na sprzedaż Aguero przed 31 kolejką i kiedy przyszła 21 w poniedziałek to siedziałem wciśnięty w fotel wyczekując wyroku. Jak wiemy wyroku nie było ale czuję że kat czeka i od 33 kolejki pewnie wrócę do Aguero. Albo będzie to Bony lub Dzeko. Zależy do funduszy a na całe szczęście cena za Argentyńczyka spada.

Costa oddał 12 strzałów na bramkę przeciwnika w ostatnich 4 kolejkach, dwa strzały były celny i to były dwa gole. Podobno lekarze Chelsea walczą o to aby wrócił na mecz z Arsenalem. Jeżeli wróci to Benteke i Austin pokazali czy opłaca się zakupić najlepszego napastnika w drużynie która zagra dwa spotkania w jednej kolejce. Dziś, to pierwszy zawodnik na handel.

Co zrobić z Benteke czy Austinem? Się kupiło teraz trzeba z nimi żyć. Pytanie jak długo? To są zupełnie dwie inne historie.

Austin i jego QPR mają przed sobą delikatnie cięższe mecze. CHE,N/A,WHM,liv,mci,NEW,lei ciężka walka o utrzymanie dla QPR. Teraz Chelsea a później przerwa w meczach. Sprzedawać? Mnie bardziej kusi aby teraz posadzić go na ławkę bo mogę zagrać 5 pomocników i wtedy sprzedam go na 34 kolejkę. 2FT, to mnie przekonuje. Wiecie ile strzałów oddał Austin w ostatnich 4 kolejkach? 27, 11 celnych i to dało mu 2 bramki. Trochę mało bramek jak na tyle strzałów. Dla mnie jest to zawodnik do sprzedania. Jak nie już teraz, bo niby zagra u siebie to w 34 już jak najbardziej.

Benteke to inna śpiewka. Jedyne co ich łączy to ciężki mecz w nadchodzącej kolejce a później odpoczynek. Dalej jest jednak inaczej. tot,N/A ,mci,EVE,WHM,sot,BUR. Mamy trzy kolejki gdzie jeżeli ugra 4 pkt nie będziemy zdziwieni a później jest ta końcówka podczas której jest w stanie ugrać zdecydowanie więcej niż 2 pkt na mecz. Dla osób które mają Belga w składzie jest jedno zasadnicze pytanie. Czy warto jest czekać trzy kolejki gdzie ławka nie będzie najgorszym wyjściem aby później liczyć na jakieś super punkty które przecież wcale nie muszą przyjść. Trochę taki słomiany interes

Gdyby jednak ktoś zdecydował się zostawić Benteke w składzie. Grając nim w pierwszym składzie to mam małą podkładkę, 11 strzałów, 8 celnych 7 bramek! Takie liczby powinien mieć Aguero na nie zawodnik grający w Aston Villi z którym nie wiadomo co do końca zrobić. Jakbym miał to bym pewnie sprzedał i poczekał do tych spotkań u siebie. Tylko wtedy na topie będzie kto inny…

Liverpool awansował do półfinału FACUP więc w 33 kolejce sobie odpocznie, więc zakup Daniela zostaje odłożony do DGW a może gdzieś bliżej.

Co zrobić z Giroud w 33 kolejce? Kogo kupić za zawodników których wymieniłem? O tym będzie dziś później lub jutro. Możliwe że kolega Garret napisze jakieś ciekawe słowo. Albo są jakieś propozycje w tych dwóch tematach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *